Гурт OT VINTA – "Попереду!"

Платівка "Попереду!" стане третьою в дискографії

5 декабря 2006, 09:56

Платівка “Попереду!” стане третьою в дискографії OT VINTA, до неї увійшли як власні пісні украбілів, так і переспіви українських народних та інших відомих пісень, виконані з незмінним “отвінтистським” драйвом та дотепами. Продовжують патріотичну тему в альбомі треки “Зоряний вітер” та “Гей, скорбе”, написані свого часу "гвинтами" для Пласту (Національна скаутська організація України). Народна спадщина представлена на платівці піснями “Їхав козак”, “Шабелина”, “Мав я раз дівчиноньку”, “Та орав мужик”, які вже стали концертними хітами, та акапельною версією загальновідомої “Ой чий то кінь стоїть”. Решту трек-листа “Попереду!” складають переспіви відомих пісень “Два кольори” (дует з луцьким гуртом “ФлайzZzа”), “Тиша навкруги”, “Міцні засмальцьовані руки” (україномовна версія пісні “Блюз пухлых рук” московської команди “Містер Твістер”) та інші. В якості бонусів до платівки увійшли треки “Ти казала у неділю будем слухать рокабілі” та “Піке над Карпатами”. Саме цими піснями OT VINTA заявили про себе на знаковій збірці “1-й Украинский рокабильный фронт”, що вийшла в 1998 році.

Зрештою, у кожної пісні є власна цікава історія, дізнатися яку можна буде безпосередньо від музикантів під час прес-концференції та презентації.

Початок прес-конференції о 19:00. Початок концерту о 21:00. Вхід 30 грн, з флаєром або в фірмовій футболці гурту – 25. Адреса клубу “Бочка”  Московський проспект, 17/1 (метро "Петрівка"). Існує можливість попереднього замовлення столиків за телефоном 461-87-88(89). Скачати флаєр та дізнатися подробиці про концерт можна на офіційному сайті гурту – www.ot-vinta.com.

 

Трек-лист альбому “Попереду!”:

 1. Попереду жахи-шляхи
 2. Їхав козак
 3. Шабелина
 4. Ніч яка місячна... (сл. М. Старицький)
 5. Міцні засмальцьовані руки
 6. Тиша навкруги  (сл. О. Богачук)
 7. Мав я раз дівчиноньку...
 8. Попурі
 9. З бодуна ми почули наказ
 10. Та орав мужик
 11. Гей, скобе!
 12. Два кольори (feat. "ФлайzZzа")
 13. Ой, чий то кінь стоїть
 14. Зоряний вітер

Бонус-треки:

Піке над Карпатами

Ти казала у неділю будем слухать рокабілі

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999

Loading...

информация