GOUACHE презентує нове відео і роздасть CD вродливим дівчатам

Майбутнє гурту GOUACHE важко прогнозувати

Майбутнє гурту GOUACHE важко прогнозувати, але не передбачити ключові моменти музичної кар’єри колективу неможливо.
 
Початок творчої діяльності фронтмена, вокаліста та лідера колективу Івана Розіна співпадає з початком його навчання грі на музичних інструментах у дитинстві. Отримання фаху також пов’язано з творчістю, до того ж дуже тісно, адже Ваня – актор. Його рідне місто Харків, саме там він отримав акторську освіту. Кар’єра актора розпочалась у Донецькому Музично-Драматичному театрі, після якого продовжилася у Київському театрі Драми та Комедії. З часом Ваня розуміє, що акторська діяльність обмежує його творчі можливості. Він вирішує завершити кар’єру театрального актора та опікується створенням музики для рекламних роликів, озвучуванням реклами та дубляжем голлівудських блокбастерів. Паралельно з цим його талант композитора помічають сучасні поп-зірки і запрошують Ваню до співпраці. В результаті він створив аранжування пісень Світлани Лободи, Наталі Могілевської та попрацював як композитор для Сабіни, гурту Мурени та Олександра.

Отже, якщо підсумувати:
 Його голосом розмовляють персонажі провідних брендів: Jeans, Life Box, Tuborg Green, Calve, Actimel, Фокстрот.
 На його рахунку - дубляж головних ролей у відомих голлівудських блокбастерах: Мулен Руж, Відступники та мультфільму Змивайся.
 Він вже встиг як композитор попрацювати з гуртом Мурени.
 Він виступив автором та аранжувальником пісень Світлани Лободи
 Створив аранжування пісень Наталі Могілевської, Юлії Рай, Марти.
 Його кар’єра розпочалась з театру: Донецький Музично-Драматичний, Київський театр Драми та Комедії.
 Його рідне місто - Харків
 Він - третій та наймолодший син у родині.
 Його батько - викладач сценічної пластики та сценічного фехтування Харківського Інституту Мистецтв.

Таким чином його голос та творчість насправді вже досить відомі. Нарешті його творчим планам настав час втілюватися у життя. Той, хто багато років працював, нехтуючи особистими відтінками власної творчості, скидає чорну мантію невпізнанності.
 
 занотовано зі слів Івана Розіна 28,11,06

 «Мені важко претендувати на звання представника талантів з народу, але перед тим як заявити про себе у музиці, за плечима я залишив роки творчої праці.
 Швидше за все ви мене вже чули,  а декому я вже встиг набриднути. У фільмі „Мулєн Руж” Івен Макгрегор розмовляє моїм голосом. „Голова У Хмарах” - я озвучував Стюарта Таунсенда. А ще довелося тонувати Леонардо Ді Капріо у фільмі „Відступники”. Про рекламні ролики, до яких я записував голос та складав музику, казати не варто – впевнений, вони вас вже дістали. Але протягом усіх цих музично-голосових екзерсисів я відчував, що всередині чомусь залишається пристрасне бажання творити. Трохи часу, трохи магії, трохи життєвих барв і врешті решт це бажання переросло у справно функціонуючий гурт GOUACHE, що складається з п’яти музикантів та кількох однодумців, впевнених у власній справі.
Автором текстів до моїх пісень є моя дружина. Вона тонко відчуває що саме спало мені на думку та надихнуло мене до створення мелодії. Це надзвичайний творчий союз. Ми доповнюємо один одного та створюємо пісні, які є втіленням відчуттів, емоцій, пристрастей.
 GOUACHE (гуаш) - це художній матеріал. Саме цією назвою, на наш погляд, доречно було відобразити нашу пластичність та гнучкість. Ми - лише матеріал для вашої уяви та фантазії. Ми не уточнюємо - цей простір створений для вас - творіть власноруч, ми лише будемо збуджувати вашу уяву.
 …Чесно кажучи, мені байдуже якою мовою співати. Але англійською розмовляв Шекспір - символ театрального світу – напевно, це невимушена данина рокам моєї акторської діяльності, хоча до кінця я в цьому невпевнений»


 Звичка порівнювати допомагає пристосувати будь-що до існуючих умовностей. Так легше зрозуміти запропоноване, знайти місце та охарактеризувати. Улюблені платівки Вані: THE BEATLES - “Please Please Me”, “Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band”, “Abbey Road”; СOLDPLAY - “Parachutes”, “А Rush of Blood to the Head”, “X&Y”.

Склад гурту: вокал, гітара– Іван Розін
                      ударник        - Андрій Ковальчук
                      бас                - Дмитро Сехно
                      гітара            - Олександр Філоненко
                      клавішні        - Тарас Фенек
Довідка:
 З середини літа 2006 року із групою почав переговори продюсер Віталій Климов. Зрештою з кінця листопада GOUACHE увійшла до каталогу його новоствореної компанії «УКРМУЗПРОМ». Наразі вже існує готова концертна програма, а на студії йде активна робота над дебютним альбомом, за керівництва музичного продюсера та аранжувальника Єгора Олесова. Більшість пісень – англомовні, але є і українські. Кліп до першого синглу «Love Song» зняли брати Стеколенки разом з продакшн-хаусом «ДАЛІ БУДЕ ПРОДАКШН». Оператор – Ярослав Пілунський.

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях


Новости партнёров


Комментарии (1)

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net