"ФлайzZzа" закінчила 2006 рік на патріотичній ноті

Андрій "Тіма" Тимчук відвідав Кіровоград

У черговий раз відбувся обмін величезним шматом позитивної енергії між виконавцями та публікою, у черговий раз було доведено потужність та доцільність, вибуховість та драйв акції "НББ"! Люди гаряче підтримували і музикантів з їх піснями, і слова, з якими музиканти звертались до присутніх "небайдужих". Черговий раз вдалося довести той факт, що українська музика, яку приховують від українського слухача українські ж ЗМІ, все ж може задати заряду надовго! Прикрим є той факт, що після акції декотрі депутати міської ради звинувачували міського голову, який дав дозвіл на проведення акції "НББ", в антиукраїнських діях! Невже підтримка української музики, книги, преси та кіно – це злочин проти України?!

20 грудня, м. Кіровоград

Андрій "Тіма" Тимчук відвідав Кіровоград (!) аби вперше в рамках громадського руху «Не будь байдужим» (але не вперше в житті!) провести дискотеку виключно україномовної музики! Оскільки Тіма колекціонує українську музику вже близько 15 років, то диско-танці могли б затягнутись на дві доби щонайменш! Однак, присутні на танцях пластуни та їх друзі залишились просто щасливими, наспівавшись і нагоцавшись під улюблені пісні і протягом одного вечора!

27 грудня, м. Київ, Український Дім

Саме цього дня відбулась прес-конференція учасників громадського руху "Не будь байдужим!" з приводу акції "Зроби подарунок Україні до Нового року! З 2007 переходь на українську!". Лідери гуртів "ФлайzZzа", "От Вінта", "Мандри" та "Гайдамаки" пропонували киянам і гостям столиці в новому році не вагатись, а просто спілкуватись українською, відстежувати та підтримувати все українське, чим зміцнити свою державу! Створено спеціальну книжечку (поки що тиражем в 5000 примірників), де перелічені реальні кроки, як це можна зробити. Приємним був той факт, що фактично всі центральні телеканали звернули свою увагу на подію!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях


Новости партнёров


Комментарии (1)

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net