Фестиваль Справжнього Рок-н-ролу

12 квітня народився рок-н-ролл

28 марта 2007, 15:38

Саме ця дата вважається офіційним днем народження цього музичного стилю, і в Києві вже стало традицією відзначати її Фестивалем Справжнього Рок-н-ролу "Украбіллі Вибух!".

7-8 квітня в столичному БК "Росток" відбудеться вже третій "Вибух!", організатором якого виступає Український Клуб Шанувальників Рок-н-ролу. Фест стрімко набирає оберти, і цього року на шанувальників чекають два дні свята, протягом котрих вони мають змогу почути як українські гурти, що грають неорокабіллі, сайкобіллі, блюз, сьорф та різноманітні їх поєднання, так і гостей з Польщі, Росії та Білорусі.

Хедлайнером фестивалю стане найсамобутніший та найдрайвовіший рок-н-рольний гурт України, засновники стилю украбіллі  Ot Vinta (Рівне). В якості со-хедлайнерів виступатимуть команди Сatafalque (Санкт-Петербург) та De Tazsos (Варшава).

Сatafalque  це молодий гурт, який грає безкомпромісне та жорстке сайкобіллі європейського ґатунку. Колектив веде свою історію з 2005 року, проте вже має за плечима неабиякий концертний досвід, зокрема виступ з легендарною американською командою "The Quakes" та участь у минулорічному фесті "Украбіллі Вибух!", на якому сет Сatafalque був визнаний глядачами одним з найкращих.

De Tazsos на сьогоднішній день являється найкращим сайкобіллі колективом на теренах Польщі. Гурт зібрався 2000 року, в його активі виступи одній сцені з такими гуртами, як Robotix, Mad Heads, Kings Of Nuthin', Meantraitors, The Suspenders (ex-Slapping Suspenders), Kathy-X та багатьма іншими. Цього року гурт планує видати дебютний альбом, роботу над яким вже майже завершено. В Україні колектив виступатиме вперше.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999

Loading...

информация