Кузьма зізнався, що не може без Могилевської!

Зустрілися ми біля будівлі, де розміщається телеканал «Інтер», Андрій представився

10 мая 2007, 15:37

- Хто пише тексти та музику до ваших пісень?

Я, стопроцентово. Просто хлопці потім аранжують під свої інструменти, бо я не гітарист і не можу сказати гітаристу, наприклад, що він має грати. І вони собі аранжують, потім воно проходить моє, як воно називається ВТК, чи як? Не пам’ятаєш, як воно називається? Тобто технічний контроль, печатку ставлю, що можна.

- Схвалюєте та затверджуєте?

Так.

- А яка ситуація зараз в середині самого гурту «Скрябін»? Останнім часом було багато публікацій, зокрема в Інтернеті, що гурт розпався.

Вже три з половиною роки склад гурту не мінявся. Проблеми були до 2000 року, причому серйозні проблеми, тому що було три лідери у групі і кожен гнув свою сторону, не даючи гарантій тим людям, кого він за собою вів, що чекати далі. А потім у мене стався такий психологічний злам, було свято, Пасха, а в нас на столі було два яйця і шматок пасочки, яку дід-алкоголік з ближнього поверху приніс, там знаєш, більше не було нічого.

- Тобто, було важке матеріальне становище?

Ну так, а воно було зумовлене тим, що фактично була відсутня якась стратегія, тактика у групи і було дуже таке хаотичне існування. Мені довелося то діло все ламати, я взяв на себе таку відповідальність – повиганяв усіх «бєздєльніків» з групи і почали то діло робити заново. І воно мене переконало, що ніколи не пізно. Тобто, навіть якщо тобі вже здається, що ти сивий і немічний, все одно все можна почати з нуля. І ще в одному я переконався, завдяки тому скандалу, що не можна ставити собі завдань, які ти завідомо не можеш виконати, тобто треба ставити якісь «осязаємиє» горизонти, щоб в твоє життя було наповнене хоч маленькими, але перемогами, а не великими провалами та депресіями.

- Можете назвати ім’я, прізвища тих, хто є учасниками гурту?

На гітарі – Льоша Звалінський, він найдовше зі мною, років вісім, напевно. Клавішні – Костік Сухоносов, барабан – Вадим Колісниченко, бас-гітара – Костік Глітін і бек-вокал – Олена Розумна. Вона, до речі, єдина у гурті, хто має вищу музичну освіту, вчиться в консерваторії, а всі решта – залізничники, стоматологи, штукатури, бухгалтери, ужас.

- Чи плануєте найближчим часом заспівати з кимсь дуетом, можливо, із іноземним виконавцем?

Я завжди на концертах жартую, що збираюся заспівати дуетом з однією дівчиною, Енергією, і назвати «Дівчина-енергія і хлопець-сантехніка». Але дуетів в близьких планах нема, хіба що от на фіналі «Шанса» я заспіваю з дівчатами-близнючками з Криму.

- Які співали пісню гурту «АВВА»?

Так. Ми заспіваємо нашу пісню, «Шкільна любов» називається.

- А чи надходили пропозиції щодо дуетного співу?

Постійно надходять пропозиції, але я кажу, що людина менше популярна, з дуету з більш популярною людиною ніколи не виграє. Тобто завжди всі бонуси дістає той, кого більше знають.

- Але ж з Наталею Могилевською та Іриною Білик у вас виходили чудові дуети.

Ну такі речі народжуються самі по собі, непланомірно, от відчуваєш, шо треба когось взяти. А от друзів у шоу-бізнесі немає так багато, шоб розпилятися на якісь запрошення і мати проблему в тому, кого ж запросити. Ну наприклад, до «Мовчати» (пісня – автор) Іра Білик пасувала просто найбільше, а от до «Не даєш» - Могилевська.

- З ким із українських виконавців ви товаришуєте, з ким найбільш тісні стосунки?

Ну з Могилевською, тому шо то є кожен день, і з тою ж Білочкою (Ірина Білик – автор), мушу сказати. Положинського Сашка ще дуже поважаю. Ми не зустрічаємося з ними, щоб попити кави, чи сходити на шашлики, а просто, коли маємо спільні концерти, то з радістю спілкуємося.

- А чи є такі виконавці чи гурти, з ким треба спілкуватися, але не дуже хочеться?

Ну нема таких з ким треба спілкуватися.

- Ви вільні обирати сам, з ким спілкуватися, а кого можна ігнорувати?

Абсолютно так. Я стараюся з усіма бути у нормальних відносинах, але часом на спільних концертах виникають такі критичні ситуації, що навіть ті люди, які дуже популярні намагаються тобі якісь палки в колеса сувати і виходить так, що потім якось немає охоти з ними спілкуватися.

- Як ви б охарактеризували український шоу-бізнес?

Ну мушу сказати, що його вже можна назвати шоу-бізнесом, тому шо перша десятка-двадцятка має серйозні гонорари, має купу концертів, тобто може собі дозволити багато того, чого не можуть собі дозволити пересічні громадяни. Чого не скажеш про шоу-бізнес український п’ятнадцятирічної, чи десятирічної давнини, коли фактично зірки шоу-бізнесу у своєму побуті абсолютно не відрізнялися від пересічного українця. Єдине що у нас, так як і в Росії є величезна кількість тимчасових подруг серйозних мужчин, як я їх називаю, тобто, дівчата та й хлопці, які мають фінансування з боку за відсутності жодного таланту, вони просто-напросто купують телерадіосітку і талановитій людині молодій без таких фінансів просто неможливо туди влізти.

- Чи буливипадки, коли вам пропонували гроші аби ви «протягли» когось у «Шанс»?

Вони постійно є. Вони всі думають, що обирають за гроші і я там рву на собі сорочку і доказую, що це не так. Просто воно чорним по білому писано, і якщо брати гроші, то воно зразу було б видно і програма б одразу втратила свій шарм. Я знаю, що туди попадають люди менш талановиті але вони потрапляють за випадковістю, а не за те, що заплатили.

- А обмеження суми до 20 гривень, яку можна кидати у капелюха учаснику «Караоке на Майдані» пов’язано саме з тим, щоб не допустити «проплачених» виконавців?

Я от не знаю правил «Караоке». Але ж дійсно, може прийти людина і кинути за когось пачку по двісті гривень.

- Ваша робота ведучим у «Шансі» та у "ШИКанемо"! це спосіб додаткового заробітку, чи це робота за покликанням?

Ні, то не є за покликанням, ні заробіток, тому що порівняно з тим, що я заробляю з музики, то тєлік дуже мало. Але популяризація неймовірна! Я думаю, що «Скрябін» від того лише виграє, від того, що я попав у ті проекти. Це було випадково, абсолютно, але ж затягнуло, просто таки, як пилосос. З одного боку - здружився дуже, тому що команда дуже класна, з другого боку – це реально цікаво. Я не сприймаю це як телебачення, я не дивлюся передачі з власною участю, але воно є дуже цікаво. Тобто ти попадаєш в абсолютно інакший вимір.

- А одне одному не заважає, тобто робота ведучим не заважає роботі співаком?

Звичайно, що час забирає, але просто менше часу стає на то шоб займатися якимись дурницями і ти починаєш його більше цінувати і використовуєш час не для того, щоб піти якісь шашлики поїсти, а для того, наприклад, шоб новий альбом підготувати, або книгу якусь написати.

- Досить часто Наталю Могилевську, як ведучу «Шансу» заміняли інші українські виконавиці. З ким найбільше сподобалося працювати?

То не було часто! То було разів десять в сумі.

- Але все таки – «Алібі», Євгенія Власова, чи Світлана Лобода?

Знаєте, ні з ким. Я б її (Наталю Могилевську – автор) ні на кого не проміняв, тому шо вона настільки сильна і цікава особистість, вона не очікувана, ніколи не знаєш, чого від неї чекати. А щодо того, хто найбільше сподобася? – Та всі дівчатка нормальні, але Могила… Вона дуже потужна, одним словом.

- З нею важко?

З нею цікаво. Тобто, з тим, з ким легко, з ним не завжди цікаво, а з нею цікаво - і легко, і важко одночасно. Від неї не знаєш чого чекати. Вона справжня жінка, розумієш?

- В програмі «Шанс» достатньо багато перукарів, стилістів. Ви їхніми послугами користуєтеся, чи у вас власний перукар та стиліст?

90% тих, шо там є, я рахую, шо вони «бєздєльнікі», вони не знайшли себе на якому серйозному поприщі і повалили туда. Але є дуже багато таких людей, як наприклад, Залєвський, Синиця, Руслан Захарченко, Маринка Борщевська, Оля Навроцькі – я їх поважаю, бо то є реальні спеціалісти і я від часу до часу користуюся їхніми послугами.

- Ви платите їм за їхні послуги, чи так, «по-сусідськи»?

Ну то ж є їхня робота.

- Наприклад, якщо я йду стригтися до подруги, яка працює перукарем, то вона нізащо з мене грошей не візьме…

Ну так само, наприклад, Володя Зарастюк, він в «Шансі» не працює, ми пару раз знімали в нього в салоні, от він намагався з мене гроші не брати, а тепер мені до нього не зручно йти.

- Можете пригадати найбільш щасливий випадок зі свого життя?

То було 17 серпня 1968 року, коли я народився. Пам’ятаю: відкрив очі і думаю – слава Богу!

- А найбільш сумний?

Це було тоді, коли мене продали бувші друзі в канун помаранчевої революції на хвилях «5 каналу». Вони вийшли і сказали, що я винен в тому, що відбувається і за те, що був за Януковича. За те, шо я поставив під приціли автоматів всіх тих людей, які стояли на Майдані. І то було сказано у той момент, коли весь народ був у стані афекту і в любий момент можна було чекати пляшки із запальною сумішшю собі у вікно. Тоді було сумно.

- Хто були ці люди?

Це були ті, шо я їх повиганяв.

- Зараз ви до політики якесь відношення маєте?

Ні, тепер хай розбираються без мене, я рішив, що в нашій країні з тим жарти погані. То я не можу в півсили цим займатися, якшо я йду, то в мене є якісь позиції та переконання, а тут – просто дурять народ.

- Можливо ви відмічаєте якусь політичну силу, яка зможе представляти інтереси народу?

Ні, немає, вони однакові усі. Я провів такий ретельний аналіз і зрозумів, що всі політики абсолютно однакові і їм начхати на долі людей, з якими вони живуть в одній країні. Вони з інакшої планети, в них свої проблеми, які нам не зрозуміти і для них ми мурашки, яким насипали доріжку цукру і вони по тому цукрі побігли. Так шо мені тільки шкода наш народ. я от би єдине сказав, шо не треба їм так дуже вірити. Тобто якби я зміг, я би збойкотував любі вибори.

- Тобто. Коли будуть проводитися найближчі вибори ви не підете голосувати?

Ні.

- А хоча б поставити галочку, що «я проти всіх»?

Ні, не піду, то нічого не дасть. Якби я зміг, я би збойкотував усі вибори, тому шо ми обираємо постійно жаб з одного болотця. Якшо були би якісь інші жаби, наприклад, африканські, новозеландські, чи там можна було б їх схрестити між собою, то вони б може і приносили якісь зміни позитивні. А так… вони ж з одного болота, їх перетасували і ми їх знову обираємо – «о, знов той самий, тьху, знов обираємо, знов той самий». Навіть якщо попадаються якісь молоді, то все одно з династії так би мовити політиків, то є або сини, або племінники, куми якісь тих, шо вже були. Не цікаво тим бавитися.

Продовження буде….

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (9)

символов 999
 • Андрей 14 лет назад

  Андрей Викторович офигенный человек!! Все его поступки - гениальные. Я его обожаю за все! И за его творчество, и за его поведение, за отношение к другим!! За все! Кузьма для меня кумир на всегда!!

  Прокомментировать Мне нравится
 • Андрей 14 лет назад

  Андрей Викторович офигенный человек!! Все его поступки - гениальные. Я его обожаю за все! И за его творчество, и за его поведение, за отношение к другим!! За все! Кузьма для меня кумир на всегда!!

  Прокомментировать Мне нравится
 • MaLa 14 лет назад

  Приємно, що є на нашій рідній естраді такі люди як Кузьма, за них не соромно ні коли вони співають, ні коли розмовляють. Адекватна людина,приемний чоловік,класний співак.Як кажуть у яблучко!

  Прокомментировать Мне нравится
 • MaLa 14 лет назад

  Приємно, що є на нашій рідній естраді такі люди як Кузьма, за них не соромно ні коли вони співають, ні коли розмовляють. Адекватна людина,приемний чоловік,класний співак.Як кажуть у яблучко!

  Прокомментировать Мне нравится
 • gera 14 лет назад

  кузьма чи найкращий співак україни. Єдине, що мені у ньому не подобається - це пролітаючий суржик у висловах

  Прокомментировать Мне нравится
 • gera 14 лет назад

  кузьма чи найкращий співак україни. Єдине, що мені у ньому не подобається - це пролітаючий суржик у висловах

  Прокомментировать Мне нравится
 • Аня 14 лет назад

  2 DALI не будуть бігати дєвочкі?:) я недавно своїми очима бачила, коли Кузя у Львові підписувався фанатам- дєвачкі кричали " Кузьма-ми тебе любимо/жити не можемо", а одна кричала,шо як він їй не підпишеться, то вона кинеться під автобус:)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Аня 14 лет назад

  2 DALI не будуть бігати дєвочкі?:) я недавно своїми очима бачила, коли Кузя у Львові підписувався фанатам- дєвачкі кричали " Кузьма-ми тебе любимо/жити не можемо", а одна кричала,шо як він їй не підпишеться, то вона кинеться під автобус:)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Свєта 14 лет назад

  «Шейканемо, бейбі!», то зовсім інша передача, яку веде Вася на М1, Кузьма ведучий "Шиканемо"!!!! позор журналісту!!!!

  Прокомментировать Мне нравится
 • Свєта 14 лет назад

  «Шейканемо, бейбі!», то зовсім інша передача, яку веде Вася на М1, Кузьма ведучий "Шиканемо"!!!! позор журналісту!!!!

  Прокомментировать Мне нравится
Показать еще

Новости партнёров

Loading...