Гурт С.К.А.Й. взяв участь у фестивалі "Таврійські ігри"

29 червня на НСК «Олімпійський» на 16-му фестивалі "Таврійські ігри" виступив гурт С.К.А.Й.

6 июля 2007, 10:04

Окрім виступу С.К.А.Й., їх прихильників чекав ще один сюрприз. Під час виступу Гайтани на сцені з’явився Олег Собчук, і вони разом виконали свою дуетну пісню «Не йди», яка викликала шквал емоцій зі сторони залу.

Лідер гурту Олег Собчук: «Мрія виступити на "Таврійських іграх" жила в мені ще з 1998 року. Дуже шкодую, що 16-й фестиваль відбувався не в Каховці, але це грандіозна інформаційна і музична подія в Україні, і ми дуже раді тому, що виступаємо на цьому фестивалі. Для "Таврійських" ми приготували прем’єру – пісню з нашого нового альбому «Планета С.К.А.Й.», яка називається «ОК».

Учасники гурту С.К.А.Й. здивували не тільки прем’єрою, а й своїми новими костюмами – стильними чорними сорочками і штанами з голографічним зображенням підтяжок, карманів, окулярів та інших елементів, які мають властивість грати кольорами під променями сонця. А на фото, зроблених за допомогою фотоспалаху, ці елементи блискавично світяться на хлопцях.

Після виступу музиканти С.К.А.Й. взяли участь у автографсесії, чим спричинили немаленький ажіотаж. Окрім того, що шанувальниці трохи не задушили хлопців поцілунками та обіймами, дівчата ледь не розірвали хлопцям штани. Але, на щастя, все завершилось пристойно, і хлопці залишили перший день фестивалю "Таврійські ігри" вдягнені, взуті, і навіть цілі і неушкоджені.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999

Loading...

информация