Киевская Русь / Красный зал

22 января 2008, 16:29

На все сеансы скидка -25% студентам дневной формы обучения и школьникам (при условии наличия студенческого/ученического билета)

У 1982 році на місті маленького, з застарілим обладнанням кінотеатру "Комунар" (збудованого ще у 1961р.), побудували новий кінотеатр, що отримав назву "Київська Русь". Його відкриття було присвячено святкуванню 1500-ї річниці міста Києва. Кінотеатр відразу отримав симпатії киян и гостей міста , бо в ньому можливо було не тільки подивитися нове кіно, але й прийняти участь у роботі кінофестивалів, творчіх зустрічей з кінематографістами. Так у 1990 р. на сцену "Київської Русі"під час роботи кінофестивалю англійського кіно піднімалися зірки світового кіно: режисер Ліндсей Андерсен та актор Малком МакДауел; кінотеатр відвідали Принцеса Великої Британії Анна та Маргарет Тетчер.
У 1997 році було оновлено обладнання Блакитного залу, а саме: було встановлено сучасний комплекс "DOLBY SURROUND", новий кіноекран розміром 4х9 м, нові глядацькі крісла. За короткий термін - біля 2-х років - малий зал кінотеатру став одним з провідних залів країни. Про це свідчить хоча б те, що за останні півроку середній процент відвідуваності, при роботі щоденно 5-ма сеансами, дорівнює 46%. Навіть в умовах жорсткої конкуренції з боку нових суперсучасних кінотеатрів малий зал "Київської Русі"використовує таку модель прокату, яка забезпечує конкурентноспроможні показники в порівнянні з будь якими залами нашої країни. Цінова політика кінотеатру (ціна квитків на перегляд фільмів у Блакитному залі становить від 8 до 20 грн) також сприяє постійному зростанню популярності серед глядачів, зокрема молоді.
ВЕЛИКИЙ ЗАЛ кінотеатру починає своє друге життя 7 червня 2002р. демонструванням фільму "РАЙ" (див. детальніше про цю стрічку у пресовому релізі до фільму). Вже з 14 червня глядачі зможуть передивится новий фільм з серії "Зоряні війни""Епізод другий. Атака клонів"...
Вартість квитків у великому залі: 10, 12, 24 грн.Автоответчик: 461-80-61заказ билетов - 486-74-74

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Loading...