Ґринджоли виступили під час урочистого святкування у Ватикані

22 жовтня відомий український гурт "Ґринджоли" виступив під час

Фундація була започаткована папським декретом від 16 жовтня 1982 року як релігійна, освітня, благодійна та неприбуткова організація.

Фундація має 42 представництва та товариства друзів в 16 країнах світу. Масштабна за своїм розміром подія об’єднала музикантів та однодумців зі всього світу. Серед запрошених були представники з США, Італії, Франції, Великобританії, Бразилії, Індонезії, Шотландії, Польщі тощо. Від України організатори урочисто запросили гурт "Ґринджоли".

Святкування 25-річчя Фундації Іоанна Павла ІІ відбулося в Римській Філармонії. Серед запрошених на концерт були кардинали Ватикану, представники церкви, дипломати, а також керівництво всесвітньої Фундації Іоанна Павла ІІ. "Для нас, як для гурту "Ґринджоли", так і для представників нашої держави було дуже приємно отримати запрошення від організаторів Фундації. Ми не тільки мали чудову нагоду ще раз презентувати нашу пісню, але й нагадати Європейській спільноті, що Україна є невід’ємною частиною Європи. Ми представляли нашу державу й презентували її, як країну, яка має свої цінності, і не бажає відмежовуватись від решти Європи",  відмітив Роман Калин, лідер гурту "Ґринджоли".

Серед багатьох пісень гурту "Ґринджоли" організатори відібрали найвідоміший хіт "Разом нас багато – нас не подолати". Зі слів Романа Костюка: "Незважаючи на той факт, що в Україні наразі зросла апатія до політики, з ряду наших пісень все одно обрали "Разом нас багато – нас не подолати". Для багатьох європейців, як нам розказали, ця пісня стала своєрідних символом демократичних змін".

Після концерту запрошені гості мали можливість поспілкуватися з Папою Римським Бенедиктом XVI та отримати благословення. Сам Бенедикт XVI висловив вдячність всім, хто приїхав до Риму на святкування з нагоди 25-річниці заснування Фундації Іоанна Павла ІІ.

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net