Комп'ютер як засіб самореалізації

Жінки з кожним роком стають більш професіональними у роботі із комп'ютерами. Проте відмінності у використанні нами і чоловіками чудо-техніки, звичайно, існують.

9 марта 2008, 23:28

Треба відзначити, що в нинішньому тисячолітті жінки стали більш дієвішими, активнішими. Ми вміло використовуємо свій потенціал у політиці, економіці, сферах культури та бізнесу. І одним з помічників жінки у роботі, звичайно окрім розуму, є комп’ютерні технології.

Швидко відправити листа, домовитися про зустріч і поділитися останніми новинами моди з друзями, використовуючи засоби ICQ - це вже реальність, це  Women-IT. Вже також не здивуєш чоловіків професією програміста чи швидкістю набору та пошуку текстів. Але ми, порівнюючи  себе з чоловіками, поводимось з комп’ютерами зовсім по-різному.

Обережно, не поспішаючи, відкриваємо ноут, легесеньким натиском наших пальчиків торкаємось клавіш і зберігаємо інформацію навіть дворічної давнини, адже колись може знадобитися. При чому всі файли акуратно розміщені в папках. І взагалі, комп’ютер одержує від нас охайний зовнішній вигляд і не бачить на своїй клавіатурі залишків апетитної булочки.

 Ми вже не лякаємось слів : браузер, юзер, буферизація, вірус... Жінка з легкістю може подолати наслідки атаки на свій комп'ютер, його вилікувати і допомогти іншим. Письменниці, журналісти, філологи, спортсменки, школярі, студентки можуть нарівні з чоловіками "провисіти" у чаті чи форумі, швидко віднайти потрібний реферат, оформити його належним чином, роздрукувати інформацію, відправити через електрону пошту, поговорити по скайпу і створити інтернет-сайт.

Сьогодні 8 березня! Оосбисто я люблю в інтернеті брати участь у акціях і, звичайно, перемагати! Тож сподіваюся, що ноутбук буде моїм!


Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Комментарии (1)

символов 999

Loading...

информация