Наталя Могилевська

музичний продюсер

17 сентября 2008, 15:52
Народилася в Києві. Випускниця Київського естрадно-циркового училища і Київського Національного університету культури (закінчила в 1999 році).

Заслужена артистка України. Лауреат і переможець багатьох національних і міжнародних конкурсів і хит-парадів.

1990-1995 р. - солістка Українського фольклорного театру "Родіна", Київського Будинку акторів, Київського театру естради, Московського єврейського театру "Штерн", оркестру Київського державного цирку під керуванням М.Резницького.

У 1995 році Н.Могилевская почала сольну кар'єру естрадної співачки. У цьому їй допоміг поет-пісняр Юрій Рибчинський. Стала дипломанткою фестивалю "Червона Рута" і одержала першу премію на фестивалі "Слов'янський Базар".

У 1996 році свій лірико-драматичний репертуар розбавила поп-шлягерами свого нового продюсера Олександра Ягольника.

1997-й - вихід дебютного альбому "Ла-ла-ла", що розійшовся тиражем понад 1 млн. копії. Тільки за перші два тижнів, як писали "Київські відомості", відповідно до офіційної заяви рекордингової компанії, було продано 250 тис. CD.

1998-2000 р. - знаковий період у кар'єрі співачки, протягом якого пішла черга найбільш помітних проектів і, як результат, - кількаразове одержання титулу співачки року України.

Восени 1998-го Могилевська розірвала співробітництво з А.Ягольником і тільки в лютому наступного року знайшла собі місце під дахом "Таврійських Ігор", підписавши контракт про співробітництво і паралельно залишаючись сама собі продюсером.

Саме в той час була створена сольна програма й альбом "Тільки Я", відбулися концертний тур із програмою "Наша Україна", сольний тур і концерт "Я Весна" у Національному палаці мистецтв "Україна".

2000-2002 р. - період зміни творчої політики, пошук нових ідей та іміджевих позицій. Захоплення гітарною музикою, випуск досить складного і філософського альбому "Не така", що, на думку самої Н.Могилевської, не був оцінений по достоїнству або виявився занадто несподіваним для публіки на той момент.

2003 рік - вихід книги Лади Лузіній, подруги співачки, за назвою "Пригоди Наталі Могилевської і відьми Іванни Карамазовой" з Могилевською і Лузіною у "головних ролях". У тому ж році Н.Могилевська стає продюсером і ведучою програмою "Шанс".

У 2004-м Наталя стає продюсером фіналістки "Шансу" Ольги Кочеткової та знімає кліп "Усе ще буде". А в дуеті з переможцем проекту Віталієм Козловським записує пісню "Відправила message".

Тоді ж виходить альбом кращих пісень "Саме...саме". У рамках цього проекту знімаються кліпи "Лимоновий ліхтар", "Зима (Плюшевий ведмедик)" (дует із Дмитром Гордоном), "Плач".

У серпні 2004 року співачка виходить заміж за київського бізнесмена Дмитра Чалого. Як весільний подарунок Н.Могилевская записує пісню "Полюби мене такой... "і знімає на неї кліп.

У травні 2005-го у фіналі четвертого сезону програми "Шанс" у дуеті з Кузьмою Скрябіним презентує жартівну пісню "Ти мені не даєш". Продовженням вдалого експерименту став тур по Західній Україні і зйомка відеокліпу. Презентація кліпів "Ти знаєш" і "Немає правди в словах". У грудні того ж року Н.Могилевська і Ф. Кіркоров записують спільну пісню "Я скажу тобі Вау!..".

У 2005 році Могилевська розлучилась з чоловіком Д.Чалим.

2006-й - вихід україномовного альбому "Відправила message", друге місце телепроекті "Танці з зірками" на каналі "1+1", перше місце в проекті "Зірковий дуєт" (разом із продюсером "Шансу" Ігорем Кондратюком).

2007 рік - зйомки кліпу на пісню "Цей танець", презентація однойменного альбому й однойменний тур по країні разом з партнером по "Танцях..." Владом Ямою. Сольний концерт у Києві в рамках туру "Цей танець". Участь і друге місце в проекті "Танці з зірками - 3".

У червні 2007-го співачка повідомила про відхід із програми "Шанс". Однак після переходу проекту на телеканал "1+1" Н.Могилевська повернулася в проект, з яким успішно співпрацювала у 2008-у.

Також восени цього року ”Новий канал” запросив Наталю Могилевську стати музичним продюсером "Фабрика зірок - 2".

По материалам fz2.novy.tv

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (542)

символов 999
Показать еще

Loading...

информация