Роксолана Богуцька: сезон полювання на козаків в літо–2006

Гуркіт і миготіння заполонили зал на “Сезонах моди” весна-літо 2006. Крізь віконце відеоекрану було видно стрімкий загін козаків, що наздоганяли ворога... За відсутності захисника, кожна жінка стає

25 октября 2005, 17:09

Гуркіт і миготіння заполонили зал на “Сезонах моди” весна-літо 2006. Крізь віконце відеоекрану було видно стрімкий загін козаків, що наздоганяли ворога... За відсутності захисника, кожна жінка стає амазонкою — ось вони виходять, кидають рушниці, піштолі й арбалети й загадково щезають у темряві...

Але фотографи й оператори недарма озброїлися найкращими камерами — рівне світло відкрило очам вишукані строї жінок, які рішучою ходою перетинали залу.

Чим же хоче прикрасити Роксолана Богуцька “жінок елегантного стилю”? Шовкове плаття та блузки, спідниця-олівець, що так природно обіймає ніжки українок, намисто й високі чоботи... І, звичайно, хутро й шкіра — фірмова ознака, улюблена “фішка” дизайнерки.

Мальовничі шалі з яворівською вишивкою прикрашали жіночі округлі лінії силуету, ексклюзивні аксесуари виблискували у вогнях зали “Сезонів моди”. Вишивка була й на дублянках, й на спідницях, причому на останніх — дуже цікава: рішельє, що перенесене на шкіру. Гаптованими виявилися навіть рукавички!

Хоча журналісти й дорікали Роксолані, що її колекція більше схожа на осінньо-зимову, я б не стала так вже присікатися до сезонності. По-перше, у Львові, рідному місті дизайнерки, ніколи не буває аж занадто довга спека. По-друге, в колекції було достатьно чудових суконь — напівпрозорих і просто легких. Весільня сукня, така ніжна й романтична, мов лебідь... але арбалет не дає зайвим чоловікам жодного шансу!

Проте найліпше образ сучасної амазонки все ж таки втілився в брюках-галіфе, високих чоботах, зручних куртках та торбинках-ягдташах. Для повноти образу до хутряних капелюхів та до зачісок додавалися пір’їни фазана. “Я стільки вивчаю історію костюму, стільки працюю в музеях та бібліотеках, що, напевне, вже могла б прочитати курс в університеті”, — так коментувала історичні алюзії власної колекції Роксолана Богуцька. Все ж таки будемо сподіватися, що дизайнерка не піде “в науку”, а буде дарувати шанувальникам яскраве шоу, а клієнтам — можливість придбати цей запаморочливо гарний одяг.

Наталія Дуб’яга

Фото автора

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Комментарии (2)

символов 999

Loading...

информация