У листопаді у Львові відбудеться десята “Рокотека”

12 листопада у львівському Палаці спорту “Україна” відбудеться ювілейний десятий за ліком рок-фестиваль “Рокотека”. Гасло ювілейного фестивалю — “Гаряча десятка”, що підкреслює енергійність і

12 листопада у львівському Палаці спорту “Україна” відбудеться ювілейний десятий за ліком рок-фестиваль “Рокотека”. Гасло ювілейного фестивалю — “Гаряча десятка”, що підкреслює енергійність і екстремальність кожного із попередніх “рокотечних” сезонів.
Нагадаємо, що “Рокотека” відома як один з небагатьох українських фестивалів, де можуть спробувати себе на сцені цілком молоді і зовсім невідомі колективи. За час існування фестивалю в ньому взяли участь більше 100 команд з України та з-за кордону.
 
Цього разу у фестивалі візьме участь двадцять команд. Першу десятку складуть поважні гості — відомі українські рок-групи та колективи, які формували обличчя “Рокотеки” впродовж усього її існування.
 
Другу десятку вирішено сформувати з молодих, невідомих широкому загалу гуртів, які повинні дати старт “Рокотеки” нового десятиліття. І, несподіванка!!! Вперше відбір молодих учасників фестивалю буде цілком демократичний. Тобто почесну місію відбору молодих рок-гуртів вирішено віддати не компетентному журі, а всім шанувальникам української рок-музики.
 
Голосування відбуватиметься на сайті www.rockbazar.com.ua з 15 жовтня по 1 листопада 2005 року. Наразі готується список кандидатів.
 
Увага: заявки від рок-колективів на участь у фестивалі приймаються за адресою: Компанія “Альтернатива” вул. Кушевича, 1 оф. 209, м. Львів, 79019. Контактна особа: Олег Комарчук.
 
Інфолінія: (032) 297 56 66, e-mail: info@rockbazar.com.ua .

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Теги

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net