Реміксована осінь гурту “От Вінта!”

Ця осінь у рівненських украбілів “От Вінта!” видалася багатою на ремікси. Зараз хлопці працюють над власною версією пісні славетного московського колективу “Містер Твістер” — “Блюз пухлых рук”.

17 октября 2005, 15:25
Ця осінь у рівненських украбілів “От Вінта!” видалася багатою на ремікси. Зараз хлопці працюють над власною версією пісні славетного московського колективу “Містер Твістер” — “Блюз пухлых рук”. Московські та рівненські рокабіли вперше перетнулись кілька років тому на фестивалі у московському клубі “Свалка”, і з того часу стали добрими друзями. Тож не дивно, що “От Вінта!” отримали пропозицію зробити пісню для збірки-тріб’юту “Твістерів”. Лідер “отвінтистів” Юрко Журавель вже написав текст українською мовою, де головний герой перетворився на парубка у вишиванці з тризубом.
 
У той же час творчість “От Вінта” теж не лишається без уваги реміксових справ майстрів. Лучанин Роман Сорока, який бере участь у зведенні пісні “Два кольори” (“Флайzzzа” —“От Вінта!”), зробив танцювальні версії “Оплі-картоплі” та “Біля дубу” з останнього альбому “Дарма я наївся цибулі”. “Ремікси вийшли феноменальні! Треки звучать дуже круто, і на рівненських дискотеках їх просто не вимикають!”, — ділиться враженнями Юрко Журавель. Крім того, рівненський DJ Василь взявся електронізувати ще два забійники — “Чемпіонка по штовханню у тролейбусах” та “Дарма я наївся цибулі”. Що з того вийде, почуємо згодом.
 
Проте будення “гвинтів” складається не тільки зі студійних сесій. Щільність та географія гастрольного графіку говорять самі за себе:
15 жовтня — Рівне, Майдан Незалежності. День міста.
16 жовтня — Тернопіль, фестиваль “Нівроку”.
17 жовтня — Ужгород, День міста.
21 жовтня — Київ, клуб “Докер Паб”.
22 жовтня — Яготин, акція “Не будь байдужим!”
28–29 жовтня — Єкатеринбург (Росія), клуб “Подвал”.
31 жовтня — Перм (Росія).
5 листопада — Підляськ (Польща), фестиваль “Підляська осінь”.
6 листопада — Білосток (Польща), фестиваль “Підляська осінь”.
 
Лариса Мальцева, матеіали прес-служби артиста

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также

30 июля 2007, 10:57
26 июля 2007, 10:10

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Loading...