“Казки Туманного Альбіону”

У видавництві “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” вийшла книга “Казки Туманного Альбіону”, до якої увійшли британські казки рицарських часів: дві шотландські (“Діти короля Ейлпа” і “Рицар-Ельф”) та англійська

15 ноября 2005, 11:32

У видавництві “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” вийшла книга “Казки Туманного Альбіону”, до якої увійшли британські казки рицарських часів: дві шотландські (“Діти короля Ейлпа” і “Рицар-Ельф”) та англійська (“Юний Роланд”). Проілюстрував книгу відомий український майстер книжкової графіки Владислав Єрко — переможець низки престижних мистецьких та книжкових виставок, володар титулу “Людина книги” як найкращий художник 2002 року.

Подорожуючи з дитиною по сторінках британських казок, ви зустрінетесь з чарівником Мерліном, побуваєте у країні Фей та палаці із коштовного каміння, будете боротись з жорстоким королем ельфів. Серце вашої дитини не залишить байдужим доля дітей короля Ейлпа, їх витримка, любов і віра, а також самовідданість і щирість принцеси Ойгріг. Рицар-Ельф буде спокушати вас веселим світом ельфів, і тільки маленький трилисник — конюшина допоможе врятуватись від його чарів. Старовинні замки, природа і герої зачарують вас: дуже важко буде виринути з цього таємничого світу.

І як завжди, у любій чарівній казці, добро перемагатиме зло і буде багато любові та щастя. Це дуже важливо для дитини, в якої формується світ почуттів та емоцій: любов і доброзичливість оточуючих, справедливість у стосунках, віра у добро і щасливе майбутнє. Позитивні емоції від прочитаного нададуть дитині гарного настрою і впевненості.

При читанні дуже важливо — якою мовою написана книга, чи не перетвориться процес насолоди читанням на постійне звертання до словника. На щастя, “Казки Туманного Альбіону” відзначаються гарним перекладом з англійської мови: читаються легко, на одному диханні. Дитина не матиме складнощів при самостійному читанні книги. До речі, переклад зробив Ігор Фисюк за редакцією І. Малковича.

Ця книжка створена саме для вашої дівчинки, яка мріє стати принцесою, бути тендітною та беззахисною істотою і зустріти свого казкового принца. І саме для вашого хлопчика, який хоче бути сильним і сміливим рицарем, справжнім чоловіком, захисником скривджених і слабких.

Ваша дитина неодноразово захоче перечитати казки, бо вони магічні і таємничі, вони випромінюють дух старовини. Ілюстрації до книжки яскраві та неповторні, їх можна роздивлятись годинами, не відриваючись. Дивлячись на ці малюнки, дитина створить свій казковий світ, де будуть жити її мрії і бажання. Ілюстрації до казок — це справжній твір мистецтва, чудовий по своїй красі, сюжету та деталізації.

Книга британських рицарських казок — пізнавальна та розвиваюча, з малюнків можна дізнатись про культуру та історію стародавньої Англії та Шотландії. А все що в казках здається недомовленим, дитина сама домалює у своїй уяві та чарівних снах. Дитячі сни — це інший всесвіт, де завжди добро перемагає зло і немає місця жорстокості та кривді.

“Казки Туманного Альбіону” — чудовий подарунок для дитини будь-якого віку. Вона буде у захваті від неї, книга стане улюбленицею на довгі роки.

Хотілося б рекомендувати також британські казки для вашої домашньої бібліотеки. Якщо на душі пробігла чорна кицька, відкрийте книгу і пориньте у світ казок, мрій і дитинства. Цього так не вистачає дорослим, але можна повернути хоч на годинку. Зазирніть у книгу і щасливої вам подорожі по казковій Британі!

Тетяна Колесник

Книжку було подаровано дитячим видавництвом “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (1)

символов 999
  • reader 18 лет назад

    Действительно шикарная по оформлению и содержанию книга! Не только для детей, но и для взрослых эстетов... Я ее очень люблю

    Прокомментировать Мне нравится
  • reader 18 лет назад

    Действительно шикарная по оформлению и содержанию книга! Не только для детей, но и для взрослых эстетов... Я ее очень люблю

    Прокомментировать Мне нравится

Loading...

информация