“Люди з Майдану” відкрили українські альтернативи

20 листопада фільм Сергія Маслобойщикова відкрив 5-й Фестиваль-майстерню “Українські альтернативи”.“Люди з Майдану. NEVSEREMOS!”, 2005Режисер: Сергій Маслобойщиков (www.masl.kiev.ua).Виробництво:

22 ноября 2005, 15:54

20 листопада фільм Сергія Маслобойщикова відкрив 5-й Фестиваль-майстерню “Українські альтернативи”.

“Люди з Майдану. NEVSEREMOS!”, 2005
Режисер: Сергій Маслобойщиков (www.masl.kiev.ua).
Виробництво: Швейцарія–Україна.

“Події на Майдані — не дарований, не спостережений, а реальний досвід. У мистецтві він не обов'язково повинний проявитись як розповідь про події помаранчевої революції. Але усе, що буде потім, обов'язково буде нести відбиток цього досвіду”.
С. Маслобойщиков

Серія психологічних портретів рядових учасників помаранчевої революції по обидва боки “барикад” під час і після відомих подій. Панорама сподівань, ілюзій та розчарувань.

Публічні покази в Україні документальної стрічки відомого українського автора.

На початку листопада 2005 р. з приводу річниці помаранчевої революції відбулась успішна демонстрація фільму в містах Швейцарії, супроводжувана публічними дискусіями за участі Сергія Маслобойщикова та письменника Юрія Андруховича.

Найближчими тижнями фільм поїде містами України: Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Львів. Ця акція проходить за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

21 і 22 листопада “Люди з Майдану. NEVSEREMOS!” буде показаний в Українському домі в обоймі фільмів про помаранчеву революцію.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также

30 июля 2007, 10:57
26 июля 2007, 10:10

Комментарии

символов 999

Loading...

информация