СОЦІОЛОГІЯ, ПОЛІТОЛОГІЯ, ПРАВО – видання НаУКМА

Г. К. Колбеч “Політика. Основні концепції в суспільних науках”Книга австралійського науковця і викладача Г. К. Колбеча доступно, зрозуміло й водночас науково розкриває зміст терміна “публічна

2 декабря 2005, 16:45

Г. К. КолбечПолітика. Основні концепції в суспільних науках”

Книга австралійського науковця і викладача Г. К. Колбеча доступно, зрозуміло й водночас науково розкриває зміст терміна “публічна політика”. Ця книга буде корисною студентам і викладачам суспільних наук, політичним і громадським діячам і всім тим, хто цікавиться процесами управління суспільним життям.

2004 р.– 127 с.– Формат 60х90/16, обклад. м’яка. 8 грн

Девід В. Джонсон “Соціальна психологія: тренінг міжособистісного спілкування”

Праця відомого американського соціального психолога з проблем міжособистісного спілкування об’єднує теорію, психологічні дослідження й практичні вправи для розвитку та використання навичок, набутих у процесі і тренінгу. Книга зацікавить психологів, педагогів, соціальних працівників, юристів, студентів, а також усіх, хто хоче поліпшити свої навички спілкування і допомогти навчитися спілкуватись іншим людям.

2003 р. – 288 с. – Формат 60х90/16, обклад. м’яка. 18 грн.

М. М. Глибовець, О. В. Олецький “Штучний інтелект: Підручник”

Підручник знайомить студентів з основами теорії штучного інтелекту. Розглядаються основні методи роботи зі знаннями, зокрема з нечіткими та недостовірними; планування цілеспрямованих дій та прийняття рішень; ігрові задачі; розпізнавання образів та нейронні мережі.

Затверджено МОНУ

2002 р.– 368 с.– Формат 60х90/16, тв. палітурка. 19 грн.

Мирослава Антонович “Міжнародне публічне право: Навчальний посібник”

У навчальному посібнику аналізуються основні поняття, категорії, інститути та галузі міжнародного публічного права крізь призму їх застосування в Україні. Основний акцент переноситься з традиційної в радянській науці уваги до теорії міжнародного права на застосування міжнародного права в практиці держав.

Призначений для студентів та аспірантів правничих факультетів вищих навчальних закладів, викладачів та юристів-міжнародників.

Рекомендовано МОНУ

2003 р.– 308 с.– Формат 60х90/16, обклад. м’яка.   16 грн.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (1)

символов 999

Новости партнёров

Loading...