Ватажок ТАРТАКА Сашко Положинський розповідає про пісню-заклик "Україно, Забивай!"

Чому це ви раптом вирішили написати пісню для української збірної з футболу?Ну, в принципі, ми її не для збірної писали і не раптом вирішили. Ідея пісні у мене виникла десь, можливо, рік тому, а

16 мая 2006, 17:52

Чому це ви раптом вирішили написати пісню для української збірної з футболу?

Ну, в принципі, ми її не для збірної писали і не раптом вирішили. Ідея пісні у мене виникла десь, можливо, рік тому, а півроку тому це вже існувало як пісня. При чому, я перевіряв цю пісню, граючи у футбол на комп’ютері, і звичайно ж, грав за збірну України. І коли в якомусь відповідальному матчі програвав, то починав наспівувати цю пісню і дуже часто це сприяло остаточній перемозі. Мені здається, що сила в таких піснях присутня. Яскравим прикладом цього може бути той матч, який мене дуже вразив: фінал Ліги Чемпіонів, коли "Мілан" грав з "Ліверпулем". Після першого тайму Мілан вигравав 3:0, а всі вболівальники "Ліверпуля" дружно співали гімни свого клубу, і в результаті "Ліверпуль" виграв цю гру, як це не дивно.

Аналізуючи ситуацію з українськими футбольними вболівальниками, я дійшов до висновку, що у нас – крім саморобних кричалок, які справжні футбольні вболівальники вигадують для себе, щоб підтримувати свою команду, – якоїсь такої пісні у нас немає жодної. І десь восени я через Ігоря Мірошниченка намагався вийти на керівництво Української футбольної федерації і запропонувати їм видати збірку футбольних пісень, пісні до якої написали би українські музиканти, більш відомі чи менш відомі, які можуть і хочуть це зробити. Щоб вони записали пісні, які могли би співати вболівальники, які можна було би грати на стадіонах перед початком гри чи в перервах, таким чином підсилюючи енергетичну підтримку українських футболістів.

Але музика футболістів не дуже зацікавила і моя ідея не знайшла підтримки з боку федерації футболу. Спочатку це існувало на стадії: ну, давайте поговоримо потім-потім. І врешті-решт у квітні місяці (чекати немає коли) ми вирішили поки-що відмовитися від цієї ідеї збірки – можливо ми це зробимо пізніше, – але оскільки пісня є, і оскільки футбольна збірна України вперше у своїй історії вийшла до чемпіонату світу, то, звичайно, нам би хотілося видати цю композицію до чемпіонату і таким чином підсилити підтримку нашої команди. Можливо хтось зі мною не погодиться, але я вважаю, що не тільки тренерські здібності, індивідуальні здібності кожного гравця, зіграність команди, і так далі, не тільки це сприяє перемозі. Я вважаю, що підтримка вболівальників, навіть якщо вони не на стадіоні, а дивляться футбол по телевізору, все одно має значення. І з огляду на це мені би дуже хотілося видати пісню до чемпіонату світу, щоби наші футболісти, якщо у них буде така можливість, почули цю пісню, а наші вболівальники щоб вивчили її і наспівували її про себе, чи на стадіонах, чи, хай навіть не наспівували, але працювали в тому напрямку, в якому спрямована ідея пісні.

Ця пісня увійде до вашого нового альбому?

Альбом, над яким ми працюємо – він про кохання, тому, я вважаю, що вона туди не буде пасувати. Видавати її бонусом теж буде не дуже доречно. Тому ми її, або припасемо на майбутнє, або спробуємо видати окремим синґлом, чи, можливо, віддамо у якусь збірку, хоча б уже згадану збірку футбольних пісень. Я не знаю, яка її буде доля. Наразі ми записали цю пісню і хочемо відзняти відео і запустити його у телеефір. І звичайно ж, дуже хочеться, щоб і радіопростір теж підтримав існування цієї пісні.

А хто буде знімати цей кліп?

Його зніматиме таж сама команда, що й знімала нам Стільникове Кохання. Є ідея, я ще не можу сказати у чому вона полягає конкретно. Я знаю її у загальних рисах. Я ще її не дуже добре зрозумів, тому поки-що говорити не хочеться.  Але, можу тільки сказати, що кліп буде веселим і це головне.

Від ФДР балакав: Вадим Карп’як

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999

Loading...

информация