Дерева Анжеліки Рудницької

18 травня на Андріївському узвозі в галереї “Гончарі” розкинувся “Сад Чеснот”. Там усі охочі саджали свої мистецькі дерева. Акція “Посади Своє Дерево в Саду Чеснот” присвячувалася закриттю виставки

18 травня на Андріївському узвозі в галереї “Гончарі” розкинувся “Сад Чеснот”. Там усі охочі саджали свої мистецькі дерева.

Акція “Посади Своє Дерево в Саду Чеснот” присвячувалася закриттю виставки робіт Анжеліки Рудницької “Сад Чеснот”, в якій було представлено нову серію спеціальних пасхальних робіт – дерев-писанок.

12 чеснот – краса і довершеність, глибина і світло, чистота і духовність, знання і віра, сила і таїнство, життєдайність і диво; саме вони по праву символізують один з найдревніших українських символів – писанку. Саме писанка домінує на виставці.

Гостей тут чекали, для кожного підготували шаблони, в які кожен присутній, журналіст або зірка шоу-бізнесу-театру-спорту-політики, могли створити-посадити своє особливе дерево за допомогою фломастерів або воскових крейдових олівців.

А паралельно з висадкою дерев у приміщенні мистецького саду “Гончарі” відбувалася камерна презентація нового кліпу Анжеліки Рудницької Ne me quitte pas, створеного спільно компанією “Галичина-фільм” (анімаційна частина) та продакшн-студією “Пістолет-фільм” (кінознімальна частина), який незабаром має з’явитися на наших телеекранах. Цей кліп є продовженням історії, що була розказана в мультиплікаційному кліпі Mon ami, пам’ятаєте?

Якщо ні, то “Територію А” повинні пам’ятати, вона колись користувалася шаленою популярністю. Саме Анжеліка тоді першою почала створювати в України розгалужену мережу фан-клубів, активно допомогала численним артистам, проводила акції “«Територія А» в твоєму місті”.

Після значних змін в країні, що відбулися піcля президентських виборів 1999 року, припинив існування мистецький канал “Територія А” на ІСТV. Але Анжеліка і далі писала пісні, знімала кліпи, була доцентом в Інституті кіно та телебачення, писала сценарії для телепрограм. В 2002 році виходить альбом “Будь зі мною!”, цього ж року Анжеліка балотується до Верховної Ради по одному з київських округів.

В 2003 році виходить альбом ANZHELIKA, починаеться робота над франкомовним альбомом. Готується тур по CНД і країнам Балтії, вихід альбома в Росії. Але... Після весняного виснажливого туру містами України, Угорщини, Білорусі, Литви, Латвії та Росії Анжеліка, готуючись до зйомок нового кліпу, на півроку втрачає можливість рухатися.

Саме тоді вона і почала – собі на радість, людям на втіху – саджати свій чарівний сад.

Вона займається створенням серії графічних робіт у власній техніці, майже весь час вона вишиває дерева. Дерева Життя, Дерева-Писанки, що проростають із зернини, яйця. Дерево і яйце. Дві нерозгадані таємниці. Міжетнічні символи відродження природи і нового життя після зимової скутості, браку барв. Символи перемоги життя над смертю.

“Я одужала! Я готова багато працювати, бо доля мені дала новий шанс!” – говорить вона зараз.

Вона встигає водночас випускати нові альбоми, що писалися протягом 2003–2005 років: україномовний, де основними авторами є Олександр Бригинець (поет і продюсер “Території А”) та Едуард Приступа (він же Діля – екс-фронтмен “Танка на майдані Конго”, а нині лідер гурту “НеДіля”), та франкомовний, написаний Артуром Кульповичем та Алексом Бездолею, а ще – займатися хіт-парадом “Території А”, що рестартував на “Першому каналі”, зніматися у фотосессіях, усміхнено співаючи, і презентувати все нові і нові свої дерева.

A-mol

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Теги

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net