„Країна Мрій” 2006 р. 8 липня

1 сцена – Під стінами Лаври15.00 – 15.30  Лукині роси (Київ)15.30 – 16.00  Джам (Іран / Київ)16.00 – 16.30  Надобридень (Київ)16.30 – 17.00  Тандалай Раїса (Алтай)17.00 – 17.30  с.Вовче, Турківський

1 сцена – Під стінами Лаври

15.00 – 15.30  Лукині роси (Київ)

15.30 – 16.00  Джам (Іран / Київ)

16.00 – 16.30  Надобридень (Київ)

16.30 – 17.00  Тандалай Раїса (Алтай)

17.00 – 17.30  с.Вовче, Турківський р-н. Карпати (автентика)

2 сцена – Зелена Малявина

15.00 – 15.30  Кралиця (Київ)

15.30 – 16.00  Серпанок (Суми)

16.00 – 16.30  Мурав. шлях (Харків)

16.30 – 17.00  гурт с.Переброди Полісся (автентика)

17.00 – 17.30  Гуляйгород (Кіровоград)

17.30 – 18.00  Древо (Київ)

3 сцена (Велика сцена)

15.30 – 16.30  Татарський ансамбль „Макьам” (Сімферополь)

16.30 – 17.30  Мтієбі (Грузія)

             

 Майстерня танців:

15.00 – 16.00  Буття (Київ)

16.00 – 17.00  Інтакас (Литва)

17.00 – 18.00  Фанфаре Оркестр (Одеса)

Обрядова (театральна) сцена:

14.00 - 15.30 - Відкрита художньо-мистецька акція. Традиційне народне малярство, виконане на дерев'яних об'єктах - Підвода (пересувна сцена "Фіра"), драбина, декорації до обрядової сцени.

15.30 - 16.00 - Кліф Степлтон та Джонатан Шорленд (В.Британія)

16.00 - 17.00 - Театр Голос, купальський обряд (Чернівці)

17.00 - 19.30 - Гуртоправці "Адам і Єва або Галина і Василь" (Київ)

Дитячий майданчик: 14.00 – 18.00

Алея майстрів працює з 14.00 – 20.00

Кухні теж повинні працювати з 14.00

Оркестри на площі з 14.00 до 18.00

А також працює на території фестивалю пересувна сцена „Фіра” (Фанфаре Оркестр)

Кобзарська сцена: 15.00 – 18.15

14.30 - 15.00 - Данило Мельник (бандура, Україна)

15.00 - 15.30 - Сергій Ткач (ліра, Україна)

15.30 - 16.00 - Шевчук Вадим (ліра, бандура, Україна)

16.00 - 16.30 - Антоній Пільх (лютня, Польща)

16.30 - 17.00 - Tomas & Lizzy Blau (колісна ліра, Німеччина)

17.00 - 17.30 - Мустафа (баглама, Туреччина)

17.30 - 18.00 - Кліф Степлтон та Джонатан Шорленд (хурді-гурді та волинка, Велика Британія)

Вечірня сцена (world music) (18.00–22.00)

18.00 – 19.00  Стелсі (Чернівці)

19.00 - 20.00  Альтанка (Білорусь)

20.00 - 21.00  Іво Папасов (Болгарія)

21.00 - 22.00  Ред Кардель (Франція) + Гуртоправці (Київ)

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Теги

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net