Ирэна Карпа: "Анальним сексом ще не займалась, але дуже хочу". (Без цензуры)

Привет всем, с вами Zвезда! Хочется пожелать всем весеннего огромного позитива, сексуального настроения и много-много энергии мужчинам. Ну, а нашим любимым девочкам тогда - выносливости!

29 июля 2008, 16:59

 Итак, приступим к "разбору" Карпы. Как всегда я это люблю делать, опишу ее несколькими четкими фразами: утонченно-красива, ей присуща элегантная "вульгарность" (которая поначалу несколько шокирует количеством нецензурных выражений, но нужно иногда вещи называть своими именами, - если они и режут слух, но что поделать, если все мы е...ся, тр..ся, и у нас есть х...й и п...а), с наличием изощренного, местами извращенного неподдельного ума. Это в общих чертах, а если говорить прямым текстом, то Ирэна больше "смахивала" не на замысловатую "звезду", а на подругу, с которыми мы так любим иногда потрещать где-то в парке, дома на кухне, в ресторанчике (да не важно) и "перемыть", обсудить всю поднаготную наших дорогих и сильных половинок. Не судите строго - наличие мата, яркие метафорические сравнения в тексте только придают ему секси-драйва, "отже все кльово, читайте далі!"

Zвезда: Привет, начнем. Скажи, что значит в твоем понимании секс и антисекс?

Карпа: От глухе плаття – це швидше секс, ніж сіські навикид і декольте на 12 персон, тоді це - антісекс. Сексуальність виявляється у формі, тобто коли ти тіло з гарною формою не явно бачиш, порівняно з тим, коли все напоказ. В цей же час, коли робляться повністю еротичні фотосесії з гарною мистецькою постановою, – це секс. А коли тьолка, вся обмазана маслом, не знімає стрінги, тому що це „непрілічно”, а всі і так все побачили, то це антисекс.

Zвезда: В каком возрасте ты вообще поняла, что существует секс и люди этим все-таки занимаются?

Карпа: Напевно, коли я перший раз подивилася порно. Це було в дитинстві у досить ніжному віці. У тата вічно якісь бойовички були, а тут раптом якісь касети заникані, а я знаю: якщо люди щось никають, значить там щось таке круте. Це були такі перші образи сексу, там ще по сюжету грала така нагла тьотка смугла, яка всіх строїла, зажигала з усіма по повній програмі. Багато якихось мужиків, хлюпічних тьолок, які особливо не залишили вражень, но от ця тьолка одна мені запам’яталась, і в дитинстві вона була вираженням чогость такого дуже непонятного, навіть не сексу, а секс-монстру.

Zвезда: Т.е. особых познавательных бесед с тобой не проводили?

Карпа: Ні, такого не було, взагалі у батьків це дуже рідко виходить нормально, хіба що батьки якісь там хіппі, які трахаються при дітях. В будь-яких нормальних, порядних батьків, особливо на Західній Україні, буде „столь тяжеловато” про це говорити. Батьки зазвичай, коли намагаються щось розказати, ти вже сам це давно осознав.

Zвезда: А ты делаешь вид, что слушаешь?

Карпа: Да-да, що ти, тіпа, перший раз це чуєш і тобі так непрілічно.

Zвезда: По поводу первого секса, как это выражалось в эмоциях, или это было каким-то проходящим моментом?

Карпа: Абсолютно «проходящее». Я тоді жила в маленькому містечку, тому всіх хлопців знали і взад и вперед. Коли з’являвся хтось новий в цьому місті, ця людина привертала максимум уваги. Отже з’явився новий чувак, і всі дєвочки захотіли його, він був дуже красивий, смуглявий режисер. Він мені взагалі не подобався, але якщо всім подобається, значить, і мені треба. Я його використала як декоратор просто-напросто.

Zвезда: Ты считаешь, что ты его использовала?

Карпа: Да, він, напевно до цих пір не вірить, що це був мій перший раз, тому що не було оцих сльоз, стєнаній, крові, тобто все дуже нормально і технічно пройшло. Ми колись зустрічалися, він мене багатьом корисним речам навчив, наприклад, музику „ВВ” любити, індійську філософію. Хлопець дійсно відрізнявся від яремчанських регулів, які мріяли максимум про БМВ в свому житті.

Zвезда: Ты влюбчива?

Карпа: Так, я дуже влюбчива.

Zвезда: Чем тебя может зацепить молодой человек, что-то в темпераменте, характере, внешнем виде?

Карпа: Я десь прочитала, що люди реагують відразу на вагу і обличчя людини, коли вони вирішують з першого погляду, буде це їх сексуальний партнер чи не буде. Реагую на погляд, в людини має бути впевненість. А якщо хтось садист и любить домінувати, його навпаки привертає зашуганая овца, на яку він дивиться і думає: дай-но я її вздрючу. В мене немає такого, колись давно була така фішка, розкривати людей, - коли він спочатку такий весь зажатий, але може бути дуже прикольний. Моя порада - не ведіться на такі штуки, тому що такі зажаті люди, коли вони начебто розкриваються, потім дуже боляче вас підставляють.

Zвезда: Ты считаешь, что ботаник в очках в итоге окажется каким-то козлом?

Карпа: Ні, чому? Ботаніки в очках, вони дуже сексі можуть бути. Я називаю ботаніками якихось таких інтілігентних хлопчиків. Фу, наглі мачо, в мене не встане на таких ніколи, це якийсь ширпотрєб. Мене цікавить ексклюзив, - кльово, коли в нього не було особливо багато тьолок, це кручє, ніж коли він перетрахав все, що рухалось. Хоча, в деяких, які перетрахали все, що рухалось, ще не все потєряно.

Zвезда: Что привлекает во внешности, если говорить о теле на физическом уровне?

Карпа: Мені дуже важливо, що би був акуратний сексі животик. Якщо там мінімально буде провисати якийсь жир - для мене це антисекс, нічого не можу з цим зробити. Розумію, що, може, це дуже шовіністично звучить. Звичайно, кожен чоловік може бути сексі, от він такий Вінні Пух, але це не моє. Зараз я нарешті знайшла чоловіка, якій мене збуджує, на нього просто дивишся і частішає серцебиття, якщо я починаю до нього доторкатися, відразу хочеться його гвалтувати.

Zвезда: Для тебя важен уровень IQ? Внешность – это, конечно, хорошо, но, помимо сексуального желания, хочется еще хорошего общения.

Карпа: Знову ж таки хтось сказав, що вибирайте тих людей, з якими є про що поговорити, бо секс коли-небудь закінчується, - це дуже важливо. Навіть, коли секс в повному розгарі, дуже кльово, коли з цією людиною є, що сказати, над чим поржати, важливо також наявність почуття гумору. Врешті решт, ми колись усі будемо бабушками і дєдушками, і коли поруч класна людина, - це здорово. В принципі, якщо людина тупа, ти з нею не протримаєшся довго, це так заїбе просто вкінець.

Zвезда: Но ты же можешь использовать его в качестве партнера?

Карпа: Так, але таких може бути дуже багато, просто ти береш і знаходиш собі новий „настрій”, особливо, коли ти стаєш старшою вальяжною дамою і в тебе є гроші, пішла накупила собі пачку пуерторіканських мачо і нічим не паришся, а людина ONE and ONLY все ж має бути з мозгами.

Zвезда: Тебе лучше быть с одним мужчиной или иногда нужна смена хотя бы для эмоциональной разрядки, - допустим, когда у тебя есть несколько любовников, но любишь при этом одного человека?

Карпа: В мене таке було дуже довго, навіть доходила цифра бойфрендів і до 7.

Zвезда: Это у тебя озабоченность такая была?

Карпа: Та ні, не озабоченість. Озабоченість - це коли б вони в одному місті жили, і я така, оооо, виїбала одного, побігла до іншого, а там ще на пєрємєнке з третім. А так вони розосереджені по всьому світі були, це як в кожного матроса в порту по дєвушке, так само в мене було з чуваками. Коли це в одному місті, ясно, що це призводить до проблем і тобі треба бути великим комбінатором. Але зараз зі мною взагалі дивні метамарфози відбуваються.

Zвезда: С чем это связано?

Карпа: Я зустріла людину, яку довго чекала, якщо я ще навчу його ходити в гори, то взагалі все буде супер!

Zвезда: Возможно, с возрастом поменялось отношение к мужчинам?

Карпа: Гормональні зміни...

Zвезда: Мало ли…

Карпа: Це не переоцінка навіть, я живу, бачу, дуже багато перепробувала, а тут те, що ти шукав в різних людях, зібралось в одній людині, тому тобі не потрібні інші чоловіки.

Zвезда: Как ты ведешь себя, когда тебя «кидают» через тот самый орган?

Карпа: Через х..й?! Пишу пісні.

Zвезда: Не пытаешься что-то сделать в отместку, как-то насолить?

Карпа: Це ж охрінітєльна сублімація, пісня, яку люблять дуже всі: „що ж ти, сука, мене не любиш, так і треба тобі, падлюці.” Мабуть, в кожної людини була ситуація, що її киданули, і коли людина з себе показує, що я такий мачо або я така вся нев’їбенна, то швидш за все, десь, колись її недолюбили. Я розумію, звідки мої комплекси в цьому плані. Колись я була дуже некрасивою, товстою, всі хлопчики бігали за довогоногими, в яких росли сіськи, а я ходила вся така мрачна і задумчива. І коли досягла підліткового віку, подумала: ага, я вам всім отомщу. Тобто, знаєш, це йде навіть не від тебе, а від того, що колись ти відчував себе ущербним.

Zвезда: Прошлое сказывается?

Карпа: Так, причому такі дитячі травми саме. Всі дєвочки, яких колись всі любили, такі сіренькі зараз ходять, вийшли заміж за стоматологів, це такий сценарій злої попелюшки відбувається. Це недобре, тобто це також не твоє рішення чи протест, якщо ударятись в психоаналіз. Коли кидають, це кльово, тому що людина проходить через страждання, стає сильнішою, а для митця це взагалі класно. В нас весь альбом побудувався на моїй нещасливій любві до одного хлопця. Хлопчик, він настільки класний, що я навіть не можу сказати - от він такий гамнюк, гандон і т.ін. От просто він мене не любив, так він не винен в цьому. Є такі речі - любиш і не любиш. Ти ж там, коли перестаєш любити, не стаєш сукою драною і простітуткою, але ж більшість чоловіків скажуть: от сука, блін, та це ж я її кинув.

Zвезда: Ты бросаешь исключительно в том случае, когда у тебя угасает то самое чувство любви или из-за определенного поступка?

Карпа: Рідко таке буває, що якийсь вчинок, тут більше сказується тенденція. Буває таке, що чувак альфонс, кажеш йому, може б ти попрацював, тіпа, я вже заїбалась за нас за двох тягнути, ну, в такому плані, в мене таке було. Він каже, ну навіщо, ти ж працюєш і нам вистачає грошей, ось такі якісь речі. На таку людину ти ніколи не покладешся, і це буває, як правило, коли молодше за тебе бойфренд. В мене максимальна різниця була 7 років.

Zвезда: Ты была своего рода нянькой?

Карпа: Так, тіпа, такий собі учитель, о, сансей! Ти маєш його всьому вчити, як поводитись.

Zвезда: И в сексуальном плане тоже?

Карпа: Ні, знаєш, як не дивно, в сексі все дуже кльово, коли партнер молодший, він якось все швидко схоплює, в нього немає якихось своїх вподобань, - не подумай, мова йде не про зовсім юних підлітків, всі „совершеннолетние”. Молодий чоловік швидко адаптується до того, що саме ти хочеш, він мало чого бачив, особливо, коли ти взагалі в нього перша жінка, і починає бути просто ідеальною для тебе іграшкою. Але це все так само швидко набридає, бо він і є саме цією ідеальною іграшкою в плані особистості. В цьому і є різниця, коли ти вже з оформленим дорослим чоловіком, тобто тут ви в сексі один до одного підтусовуєтесь, що кому подобається, навіть, я впевнена, статеві органи підстроюються один під одного.

Zвезда: А тогда ты была абсолютным лидером?

Карпа: Ну, так і це дуже дратує. Звичайно, тобі хочеться, щоб людина робила більше, ніж там просто ходила зі списком продуктів в магазин, потрібні більш самостнійні вчинки.

Zвезда: Наверное, тогда было ощущение такой себе бизнес-леди, которая дает путь в жизнь?

Карпа: Навіть не знаю. Я завжди йому казала: любий, ти такий красивий, знайди собі справді якусь багату бабу, яка буде тебе забезпечувати. Я ж не настільки багата, я не помішана на грошах чи якихось шикарних, люксових штуках, бо щастя зовсім в інших речах полягає, принаймні в моєму розумінні.

Zвезда: Что управляет твоими сексуальными желаниями и насколько далеко иногда они могут заходить?

Карпа: Інстинкт і спонтанність, напевно, а як вони підуть далеко, то вже, як карта ляже, багато залежить від людини. Наприклад, якщо мені хочеться позажигати з якоюсь тьолочкою, і, припустимо, я відчуваю себе якимось чурбаном неотесаним, а вона така прекрасна і тут раптом вона пише тобі таке смс, що там привіт, мені приснилося, як ми цілуємося, розумієш: ага, якийсь імпульс пішов, далі залежить від тебе, будеш ти розвивати це далі чи ні. В мене просто інколи не вистачає часу на такий розвиток, хіба що помріяти.

Zвезда: Ты, допустим, согласилась бы с тем, чтобы как-то развить, ранообразить отношения и пригласить в вашу постель третьего человека, парня, девушку, естественно, при согласии твоего мужчины?

Карпа: Так, це нормально для мене і не виключаю такого.

Zвезда: Его ты ревновать не будешь?

Карпа: Ні, не буду. Мені швидше хотілося б, що б це була дівчина, а не якийсь хлопець, тому що в іншому випадку я буду себе невпевнено почувати, - знаєш, коли я буду, як „дама на празднике”. А коли це буде дівчина, причому я знаю, який би я типаж хотіла, мене це швидше буде заводити. Ясно, що я буду ревнувати, але це будуть правильні ревнощі. Набагато гірше, коли це людина робить за твоєю спиною, клянеться у вічній любові чи заводить на стороні сім’ю, а так, коли це в сексі, в ліжку, тоді круто, коли всі щасливі.

Zвезда: В отношениях тебе лучше и проще периодически видеть любимого человека или же все-таки жить с ним, наблюдая его рядом большее количество часов?

Карпа: На даний момент мені подобається жити разом з людиною.

Zвезда: Не приедается?

Карпа: Ні, я його не бачу цілий день, так встигаю скучити. Насправді вся ця робота, вся ця гидота, все таке жахливе, що ввечері ти хочеш бути разом з коханою людиною.

Zвезда: В тебе просто-таки семейные нотки заговорили...

Карпа: В мене улюблене місце в Києві – це дім, тому що це такий лаунж, де можна робити те, що ти не можеш робити на вулиці, ти розумієш, про що я. А взагалі, щоб сказала звичайна Ірена Карпа, яка не влюбленная дура на даний момент, то... Ні, все-таки кайфово жити разом, для мене важливо прокидатися разом, готувати їсти один одному, ходити в душ, такі якісь робити речі, ніж зустрічатися просто. Завжди з усього можна робити перформенс. Мені взагалі подобається тісне спілкування з людьми.

Zвезда: До этого времени насколько часто ты меняла своих партнеров в плане именно проживания совместного?

Карпа: Не дуже часто. Я не переїзжа сваха, тіпа взяла всі свої баули, чемодани (прим. смеется) - и вперед! Частина мого життя взагалі в готелях пройшла, якихось зйомних хатах. Коли ти знімаєш хату, то так чи інакше постіно міняєш свою локацію.

Zвезда: Желание выйти замуж, создать семью появляется?

Карпа: Стандартно це з’являється у 20-21 рік, це колективно і несвідомо, в плані це найкращий вік - вийти заміж, родити. Слава Богу, що зі мною такого не сталося, хоча мені хотілося. Я поїхала тоді в Індонезію, в мене була така шалена любов і добре, що тоді цього не сталося. Не знаю, якби було зараз, я рада, що в мене були такі моменти життя, рада, що я живу в Україні, а не десь там в Німеччині чи десь інше. Потім це бажання взагалі не з’являлося, перестали нависати все тьоті і бабушки і ти думаєш, коли станеться, тоді станеться і нехай для всіх людей це буде шоком, тут вже твоя справа. Важливо, коли ти просто усвідомлюєш, що ти обрав цю людину, але дуже фігово виходити заміж з понять, що так треба і вік вже стукнув, - ніколи вік не стукає, ніколи. Краще чекати ще і бути самою, ніж сполучити життя з якимось ублюдком, який буде тебе бити, витирати об тебе ноги і казати: ага, якби не я, то ти була б одна.

Zвезда: Ты согласна с мнением, что когда люди начинают встречаться, общаться, вместе жить, - занимаются сексом несколько раз в день, потом количество уменьшается до нескольких раз в неделю, а то и в месяц, - как происходит у тебя и почему желания становятся меньше?

Карпа: Це, мабуть, гормони відіграють. Спочатку в тебе є в крові той гормон закоханості, щастя, через два тижні поступово вони згасають. Люди їбуться перші два тижні, потім сексу стає менше й менше. Знову ж таки не хочу здатися ідеалісткою, але коли ти зустрічаєш свою людину, то спочатку в сексі вам не так вже й добре, починаєте притиратися і це круто, коли є над чим працювати, а не відразу все зашибісь, ви дієте, бо в голові маєте розвиток. А коли все так класно, то ясно, що немає куди далі рухатись, тільки як затухати. Я б порадила всім насолоджуватись життям макимально: якщо ти бачиш, що воно в тебе не йде, не треба тягнути кота за яйця, краще припинити всі стосунки, - ясно, коли в тебе не троє дітей.

Zвезда: По поводу физиологической совместимости, бывает такое, что парень отлично выглядит, внешность супер, но чувствуешь на второй, третий, десятый раз, что размер не тот, еще что-то не так, для тебя это важно или впоследствии можно над этим поработать?

Карпа: Ні, ні, це важливо, як не дивно. Колись дуже давно в мене трапився секс з моїм дуже хорошим другом, ти добре знаєш людину, вона класна, вона тобі подобається, між вами виникла іскра і ви потрахались, врешті, це було розчарування насправді, тому що не було сенсу продовжувати, набагато все було краще, коли були якісь романтичні, містичні спілкування десь там в дивних місцях. І от коли ти вже потрахався, бачиш реально, як ти кажеш, „размер не тот”, просто несумісність, мінімальний секс і все. Навпаки, коли ти закохуєшся і тобі так страшно, думаєш: реально, жопа, зараз буде якийсь підлом, тіпа ми зараз потрахаємся і вийде повна хуйня, а тут ти трахаєшся і бачиш, що не все так погано, звичайно, ти не в захваті, - дуже рідко люди бувають в захваті від першого сексу, - це швидше, мені здається в розповіді, ааа, в мене був ахуєнний секс.

Zвезда: Многие мужчины в плане орального секса не делают его девушкам, считая, что это неправильно, некрасиво и не эстетично. Если в определенный момент твой любимый человек скажет: дорогая, извини, я не буду тебе это делать, - как ты в этом случае поступишь?

Карпа: Я думаю, що я навіть не буду його називати „мой молодой человек”, якщо це якесь таке староверське мурло, знаєш, як в анекдоті: „а дома мы не можем, а дома мы рыгаем”. Ну нафіг він такий здався козел, хай йде сам у себе відсосує. Слава богу, мені такі мудаки не попадались.

Zвезда: Та же история с анальным сексом - как думаешь, девушка сама должна к этому осознанно прийти или мужчина должен ей в этом помочь и действительно реально сделать все так, чтобы процесс был безболезненным и даже приятным?

Карпа: Класно, коли насправді ці дві речі співпадають. Мені здається, що в одних дівчат є якісь там ерогенні зони, а в інших немає, або вони такі зажаті і закомплексовані, що ніколи такого не зроблять, тільки через труп любімой бабушкі. Класно, коли це розумно робиться, поступово, якийсь певний масаж треба робити, ще якісь там штуки. Стидно сказати, я ще цього не робила, але хочу. Мені це інтєресно, я не проти, в мене терплячий бойфренд і ми спокійно до цього підходимо.

Zвезда: Каким образом ты стимулируешь свои сексуальные желания и посредством чего - смена мест, обстановки...?

Карпа: Стопудово одне й те ж місце приїдається, потрібно змінювати місця, кудись їздити. Можливо, деяких людей пре в тамбурі забльованому трахатись. Мене не пре таке, я люблю комфорт. Люблю дуже зміни, коли ти в якісь жопі міра, наприклад, в полатці чи на дереві, спиш, - ясно, що там трахатись, вибачте, не хочеться, це в основному гон, тому що, коли ти не мився вже третій день, то про романтіку вже не думаєш, ну да, дивишся: гори, красиво. Але після цього класно десь опинитися в готелі з чистими простирадлами, - от тоді круто, якраз на цьому надломі, коли міняється обстановка, все дуже круто „встає”, і понєслась! Але це знову ж таки за умови, що ця людина тобі потрібна. В мене, на жаль, було дуже багато таких романів, коли ти насправді не любиш людину і їдеш з нею кудись, начебто він для тебе все робить, та відчуваєш, що це якась обязаловка, намагаєшся уникати сексу і тебе ще пресують, кажуть: „Ах, ти, Карпа, про тебе кажуть, що ти весь такий секс, а ти не їбешся”. Ну, не люблю я тебе, реально, дуже важко їбатися з людиною, коли ти її не любиш і вона тобі несимпатична, навіть якщо це твій законний парєнь.

Zвезда: А ты вообще романтик в постели или нравится что-то более приближенное к животному, естественному, природному?

Карпа: Як коли, я нічого не цураюся. Інколи хочеться ніжності максимальної. Якщо я скажу, що секс має казатися дотиком крил феї, я блєвану, напевно. Інколи навпаки хочеться якогось харда, не то, щоб садо-мазо, бо саме садо-мазо мене смішить, коли якісь комічні сценки з костюмчиками відбуваються, а от наручники, шарфіки, вся ця атрибутика - це круто.

Zвезда: Т.е. тебе нравится присутствие дополнительных средств, но без переодевания.

Карпа: Чому, перевдягання теж бувають кльові. Щоб не бачити одну й ту ж людину весь час, це ж класно, щоб вона міняла образи.

Zвезда: Представляешь, попадутся дешевые китайские наручники, потом вдруг не расстегнешь...

Карпа: Треба дорогі нормальні купляти, в нас такі прикольні з такою м’якенькою шкіркою, з них навіть вилізти можно, якщо хочеш, - це нечесні наручники, вони такі тіпа з попуском. А взагалі шоу з певними елементами перевдягання – круто!..

Zвезда: Скажи честно, ты это любишь делать при дневном свете или вечером лучше?

Карпа: Зранку секс швидше ніжний виходить. Наприклад, купуєш нову сукню чи нові туфлі, він каже, я хочу, щоб ти сьогодні ввечері вдягла їх, або в мене є піздоватий костюм медсестри, я його не вдягала ні разу, чесно кажу. Що в мене ще є таке сексшопне? Є різні штучки-дрючки. Мені здається, це кльовий рецепт, якщо ти не хочиш, щоб чувак заглядався на якихось школьніц, можно перевдягатися в тупорилу школярку якусь.

Zвезда: Вы можете, допустим, вдвоем посмотреть порно и возбудиться от этого?

Карпа: От від порно я чомусь засинаю, більше люблю мультики і комікси.

Zвезда: Ты разговариваешь во время секса?

Карпа: Да, да, дуже багато. А як тут мовчати? Якщо мовчати постійно, тоді лише буде чути дурні звуки. Кльово ще, коли люди можуть одночасно трахатися і сміятися.

Zвезда: А нравились мужчины, которые гораздо старше тебя?

Карпа: Такі були, але це швидко набридало.

Zвезда: А что не так?

Карпа: Вони не так пахнуть.

Zвезда: Скажем, запах физиологического удовольствия уже утерян?

Карпа: Не утєрян...( прим. смеется). Знаєш, в мене є одна подружка, яка реально переїбала все, що було на світі, а потім я її видала заміж за католіка, навчивши інсценізувати її втрату дєвственності. Цей католік на два роки її молодше. Вона каже: Ірен, знаєш, не порівняти запах зрілого чоловіка з запахом типу „підлітка”. В даний момент мені пощастило, зараз я з чоловіком дорослим, але не таким зрілим, він на 4 роки за мене старше, мені подобається його тіло й запах, а коли це ще й поєднується з поняттями особистість та інтелект, - взагалі супер. Є спільна знайома, якій до вподоби з дорослими мужиками зажигати. Може, це якась травма на рівні батька, колись не вистачало тата, мені мого тата вистачало по повній і, слава богу і дай йому боже здоров’я, в мене батько прикольний, тому мені подобаються чоловіки, не схожі на нього, худенькі високі, а тато в мене такий здоровий чувак.

Zвезда: Поговорим по поводу эротической фотосессии. Многие звезды считают, что полная обнаженность впоследствии доказывает, что ты становишься автоматически не интересной публике, аудитории. Твое отношение к этому?

Карпа: Людина, знаєш, сама себе ідентифікує своєю пиздою, вона думає, що вона всім інтересна саме через цю піську, як тільки її покаже - все, тьотки не буде. Я думаю, що в мене щось важливіше є, ніж моя піська, в ній немає нічого феноменального, тому не бачу причин її не показувати.

Zвезда: Расскажи о своей откровенной эротической фотосесии?

Карпа: Мене запросили, але це співпало з моїм бажанням. Фоткалася для FHM, для PENTHOUSE, а для PLAYBOY не фоткалася, це ж така тіпа класика жанру.

Zвезда: Кто продумывал идею, сюжетность?

Карпа: Таня Рубльова, офігєнна художниця і стилістка, яка працює із Сашею Мордерером. Вони самі в ахуї, тому що не очікували такого результату. Вони ж завжди працюють в стилі ажур, абажур, гламур, вєчно одні моделі, зірки, не буду називати імен, які самі фоткаються в стрінгах, а потім замальовують, начебто вона була гола, - отже в людей комплекси, вони не можуть повністю роздягнутися, недостатьно люблять своє тіло. Мені нормально з моїм тілом, ще дуже круто, що взяли ч/б, - це моя улюблена естетика, лише декілька кольорових фото.

Zвезда: Имеет значение, кто тебя фотографирует?

Карпа: Абсолютно ніякого. Важливо і зручно працювати з професіоналом, коли людина по натурі художник, а не так: „ А теперь сделали гламурные губки, а теперь показали попу”, - це хєрня, а от коли профі, не має значення - дівчина чи хлопець з тобою працює. Я ж не займаюсь з ними сексом, сексом ти займаєшся через об’єктив з людиною, яка дивиться цю фотозйомку, чи з тим, кого ти собі уявляєш. Мені було легко уявляти чувака, коли я фоткалася, важливо також, щоб сам фотограф був незакомплексований, не хіхікав, - таких довбойобів я не бачила. Мені пощастило, що не було всякого тошнотного, в стилі, а тепер ти в костюмі медсестри, а тепер ти доїш корову, а потім ти в слівках вся, було доволі строге ч/б і класно, що не було ніяких предметів одягу, а тільки тінями усю „гінекологію” позакривали. Це фотосесія, якою я повністю задоволена, люди ханжі тільки можуть сказати: ой, це так непрілічно. За великим рахунком і порно не є чимось непрілічним. Якщо люди вибирають зніматися в порно, - круто, тим самим вони комусь дарують радість і дають певну розрядку. Набагато гірше все, що відбувається навколо, коли чувіха сидить на коксі, а сама каже: в мене була супер-дієта, - оце галімо і це справжнє порно, це брехня, а коли люди їбуться в кадрі, що тут такого.

Zвезда: Клип « Дякую за секс» - опять же, кто был инициатором, чтобы в кадре присутствовали мужественные женщины и женственные мужчины, скажем так?

Карпа: Це якась така моя загальна ідея.

Zвезда: Смотрю, тебя тянет на такое что-то неестественное, нетрадиционное?

Карпа: Чому, для мене це єстєственно.

Zвезда: Я понимаю, что для тебя, для меня и еще для кого-то это нормально, но для большинства людей это не есть нормой.

Карпа: Це тенденція, яка відбувається в суспільстві, - подивись на подіум, подивись на якихось там ведучих: мальчіков вдягають в щось облягающе і роблять їх андрогінними чи пєдікообразними, це вже як хто називає, тіпа метросексуали. Для мене такий тип малосексуальний, як не дивно.

Zвезда: Тебя не возбуждают геи?

Карпа: (прим. смеется). Не знаю, не збуджують, вони можуть бути цікаві як люди, ніколи не хотілося трахнути гея. В мене є ідеал „жіночності” – це Монро, але він же не гей, а травесті, розумієш. Вона – прекрасна істота, розумна, жіночна, сексі, вона реально кайфова.

Zвезда: Откуда возникло желание к бисексуальным связям и как ты это выражаешь в себе?

Карпа: Думаю, що напевно у всіх дєвочок з’являється таке бажання. Группа „Тату” ідеально попала в цю штуку, коли там дівчатка в 9 класі починають ходити за ручку і вони ще бояться цілуватися із хлопчиками, тоді починають цілуватся із дєвочками, тіпа, „давай поучимся, подготовимся к этому страшному мужскому миру”. В мене всю дорогу закохувалися дівчата, саме не я, а вони в мене, - видно, бачили, що я така, ніби схожа на хлопчика.

Zвезда: Не задумывалась над тем, что, возможно, ты реально этим пользовалась, вроде чем-то похожа на мальчика, девчонки ведутся на это и ты тем самым провоцировала?

Карпа: Можливо. Я думаю, що вони швидше не через сексуальність, а через характер липли. Але, чесно кажучи, дальше пєттінга це не заходило, мені дуже хотілося б спробувати насправді...

Zвезда: Секса?

Карпа: Ну що таке секс між дівчатами? Трахають один одного кліторами і коли вони кажуть, ми трахались, це хіба що вібратори взяли і виїбали одна одну. А так це все одно петтінгом буде називатися, але на якомусь серйознішому рівні. Мені справді страшно, відчуваю себе якимось таким чуваком, якому перший раз доведеться зробити кунілінгус, та я впевнена, що це треба спробувати.

Zвезда: Чем тебе девушки нравятся?

Карпа: Тому що вони дєвушки. Мені подобаються два види: або якісь такі заморочені, с філософсько-суїцидними штуками, або якісь такі блядовиті тьолки, шалави, тобто такий абсолютно чоловічий погляд, звичайна стандартна тьолочка, - ясно, що не сподобається, вона може бути шлюхою, тоді це прикольно.

Zвезда: По внешним данным это должна быть истинная девушка или с наличием мужских черт, качеств?

Карпа: Мій типаж - ніжна білява чувішка. Трапляються лесбійки-дівчатка, які дійсно схожі на хлопчиків, дуже симпатичні. Не знаю, я не приміряла на себе секс із ними, але відчутно, що від неї не йде той флюід, як від звичайної дівчинки, вони навіть поводять себе трохи по-чоловічому, - звичайно, це цікаво, та про таких я ще не задумувалась. Бо, як правило, такі чоловікоподібні - вони насправді антисексуальні.

Zвезда: Перейдем к теме гомосексуализма. Существует разный типаж геев, каким образом ты классифицируешь их?

Карпа: Всі люди бісексуальні, я в цьому впевнена, мені здається, кожному хоча б для цікавості треба поцілувати людину тієї ж статі. Деякі христяни почали б кричати: „А убить человека не интересно?”. Мені, наприклад, не інтєресно. А коли ще й мода до цього веде і якісь тенденції підштовхують, все починає ставати більш відкритим, то ясно, що більше людей активують в собі цю приховану сторону. Насправді, це кльово, тому що менше залишається небезпеки, що він там піде, жениться, а потім переріже усіх своїх дітей, бо він наспраді любив зовсім іншого чи інше. Багато хто просто пограється, бо це модно, а потім розуміє, що все ж таки хоче мати жінку, дітей, родину, а хтось розуміє, що він хоче жити з гєєм і потім може усиновити когось, - мені здається, це нормально.

Zвезда: Как ты думаешь, мужчина, который хоть раз попробовал секс с мужчиной, т.е. он уже априори бисексуален, потом он женится, у него семья, но все желания остаются на подсознательном уровне и рано или поздно они могут проявиться вновь?

Карпа: Якщо жінка нормальна, розумна, а не якась там корова зашугана, то вона все зрозуміє і не буде жодним чином нависати на нього з цього приводу. Мені б в такому випадку було б цікаво, я б навіть помагала б йому, в мене не було б ревнощів до чоловіків; головне, щоб всім все чітко було зрозуміло.

Zвезда: А что тебя может раздражать в сексе, что может выбивать из колеи, то, чего ты вообще не приемлешь?

Карпа: Коли людина безпідставно груба і дбає тільки про своє задоволення, взагалі не прислухається до партнера.

Zвезда: В твоем понимании извращение в постели?

Карпа: Це, напевно, обливатися киплячою олією. Педофілія, чи, вибачте, коли люди гамно їдять.

Zвезда: «Золотые дожди»...

Карпа: Ага. Я якось знайду, чим зайнятися і без цього. Збочення – це швидше те, що може зашкодити здоров’ю, - морально чи фізично. А якщо все відбувається за обопільною згодою, то це насолода.

Zвезда: Отношения, которые длились 6 лет, каким образом это все выглядело и были ли это действительно отношения?

Карпа: Ні, стосунки були, ми бачилися періодично, кудись їздили, писали листи, на цьому фоні просто були пріходящіе і уходящіє романи, тобто я не сиділа вірною Пєнелопою 6 років.

Zвезда: Он тоже это прекрасно понимал?

Карпа: Ні, він цього не знав. Коли я йому сказала про один такий роман, для нього це було страшним ударом і це була моя помилка. Інколи правду краще не казати, коли стосунки важливі і ти все одно знаєш, що любиш цю людину, а вона десь далеко, а все інше - то так, розмінка і спорт, не обов’язково казати про це. Намагалась бути чесною, а в результаті сталося інакше, тому що травмувалась ця людина, стосунки між нами погіршались. Отже це були стосунки, вони навіть згодом продовження мали, потім зрозуміла, що перспективи немає, ми розійшлися, причому красиво, без биття тарілок, - просто усвідомили, що це фінал.

Zвезда: Чем для тебя пахнет секс и какого он цвета?

Карпа: Секс, напевно, пахне жінкою перш за все. Якщо поцілувати чоловіка після того, як він зробив тобі кунілінгус, то це буде ідеальний запах сексу. А кольору, мабуть, якось такого темно-тіньового, це будуть насичені, але приглушені кольори.

Zвезда: А с какой стихией себя ассоциируешь?

Карпа: Колись вода, а колись вогонь, але я б не сказала, що це якісь «огненные всплески, взрывы», як це люблять писати, - набагато все глухіше, глибше, можливо, це іноді Земля, дааа, проасоціювала ( прим. смеется).

Zвезда: Что больше всего привлекает в женском теле?

Карпа: Груди, форма грудей, довжина ніг для мене не важлива. Як сказав Аль Пачіно в одному фільмі: „ Головне не форма ніг, а те, що між ними”. Кльово, коли невеликі сіськи, - груди мають бути акуратними, ще класно, коли десь там якийсь невеличкий шрамік чи родинка.

Zвезда: Как бы ты охарактеризовала свой сексуальный темперамент?

Карпа: Я сангвінік, так і в сексі все залежить від настрою, ступеню втоми, бадьорості. Можу бути дикою, а можу інколи бути повною флегмою, я же не секс-машина.

Zвезда: Насколько часто тебе это нужно?

Карпа: Кожен день кльово, раз чи два, якщо це можна було б робити в обідню перерву, - взагалі ідеально, - та, звісно, часу не вистачає.

Zвезда: Сколько ты была максимум без секса?

Карпа: Були такі довгі періоди і по кілька місяців.

Zвезда: Несколько месяцев? И чем же ты занималась?

Карпа: ( прим. смеется). Та так, читала книжки.

Zвезда: В твоем понимании идеальность: идеальность чувств, вечной любви, идеального любовника и тому подобное?

Карпа: Я не хочу вживати слово ідеальність, але мені хочеться вживати слово „моє”, хочеться сказати, що це моя людина, - ідеальна вона чи ні, значення не має, ящо її впуклість співпала з моєю випуклістю, то це найважливіше. І супер, коли в майбутньому ці випуклості і впуклості будуть синхронно мінятися. Ідеалів нема, ідеальним був Ісус Христос. Важливо, щоб це була твоя людина, - як тільки ти її зустрінеш, ти будеш спокійно далі дивитися у своє майбутнє життя.

http://www.shooters.kiev.ua

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Комментарии (19)

символов 999
Показать еще

Новости партнёров

Loading...