Євген Фешак: "Хто як хоче, так i ..."

Секс-символ украинского радиопространства поделился с E-motion мнением о проститутках, любовницах, сексе и...любви.

24 июня 2008, 12:54

Женя Фешак – мужчина класса "люкс": красив, харизматичен, с шикарной восточной внешностью, хотя сам себя красавцем не считает. Похоже, что скромничает...Сексуальной энергетикой, можно сказать, переполнен: и флирт любит, и секс ради секса считает отличным времяпровождением, не прочь узаконить проституцию и организовать машины «скорой помощи» для страдающих недостаточностью в сексе. Просто сексуальный герой нашего времени, который массово хочет воплотить Камасутру в жизнь, задействовав при этом целый выставочный комплекс!

Zвезда: Привет, наконец-то добрались до самой интересной темы. А на что ты так смотришь? ( прим. разглядывает диктофон).

Євген: Та так просто дивлюсь, як завжди в жіночих руках предмет продолговатой формы. Не квадратний, не круглий, не овальний.

Zвезда: А как же: он еще и маленький, и удобный, места мало занимает...

Євген: Звичайно, в дорозі пригодиться.

Zвезда: Ну давай ближе к теме: как ты определяешь для себя секс и сексуальность?

Євген: Будемо тоді розділяти на дві частини. Секс... Я б хотів, щоб була якась організація, яка б пропагандувала секс, як найбільший наркотик на планеті Земля. Щоб вона підсаджувала на нього максимальну кількість людей, щоб вони відмовлялися від будь-яких інших, можливо, наркотичних задоволень або алкогольних і.т.д. По-переше, секс - це здорово для здоров’я, тому що він стимулює там різні процеси в нашому організмі, і сердечко в нас стає набагато здоровішим. Чим більше сексом займатися, ну і в принципі, зележність від сексу ні в кого ще осуду не викликала, головне, щоб все було в нормальних дозах. А щодо сексуальності, от в мене завжди питають, "який тобі образ жінки подобається?" чи ще щось.. Такого нема, не можу чітко сказати, що подобаються, тільки блондинки чи брюнетки, високі, низькі, пишногруді, непишногруді... Все дуже індивідуально. Думаю, що сексуальність – це сукупність різних якостей, як зовнішніх, так і внутрішніх в людині. І якщо вони особисто для мене є вражаючими, відповідно ця людина буде сексуальною. Не поділяю також думки, що якщо ми все заховаємо, коли там людина буде дуже одягнутою, це буде викликати якусь загадку, це буде цікаво і буде підігрівати почуття. Ні, це все брехня, тому що кусочок хотя би голої ноги покажіть будь- ласка мужику.

Zвезда: Тогда может быть для тебя существует определенный дресс-код при взгляде на женщину, который вызовет у тебя сексуальное желание?

Євген: Думаю, що напевно, спіднички-міні, якісь чулочки, взуття на шпильці, облягаючий одяг, це такі елементи, які дуже просто підкреслють красу, назвемо її тваринною по-доброму, красу тіла жінки. Безумовно, оцей тваринний магнетизм він завжди є сприйнятливий для чоловічої та жіночої статі, таке, в першу чергу, буде якимось збудливим фактором. Основне, я люблю, щоб були гарні форми, а якщо ці форми ще й підкреслені одягом, то це взагалі прекрасно.

Zвезда: Как ты думаешь, чем ты симпатичен, нравишься, девушкам, женщинам?

Євген: Ви не повірете, я ніколи в житті не вважав себе гарним, симпатичним чоловіком. В мене були страшні комплекси стосовно моєї зовнішності в юності, в школі. Зараз тоже дивлюсь на себе в дзеркало, здається, що тут не то, і там не то, люди говорять інше. Я думаю, можливо, вони мене обманюють або льстять, а може й ні, тобто себе я не вважаю симпатичним, тому не може сказати, що жінки мене люблять через те-то і те-то. Знаю, що в нас з жінками співпадає одне: мені подобається довге волосся, і жінкам у чоловіків також подобається довге волосся. Напевно, ще південна зовнішність також викликає у більшості жінок якісь емоції, але так щоб сказати : о, подивіться на мене, в мене ж блакитні очі, в мене ж шикарна голівудська посмішка і саме через це жінки від мене божеволіють, так сказати не можу.

Zвезда: Тебе часто девушки говорят комплименты?

Євген: Да, часто.

Кусочок хотя би голої ноги покажіть будь- ласка мужику

Zвезда: Возможно уже сложились типичные моменты, когда ты понимаешь, что тебя "цепляют"?

Євген: По-перше жінка - це не чоловік. Чоловік, коли він має якісь певні наміри стосовно жінки, це дуже просто жінці побачити, відчути, тому що чоловік завжди діє набагато цілеспрямованіше, і всі ці фактори дуже яскраво виражені. В жінок це все типу... там... погляди, безумовно, посмішки, починає слідкувати, як вона сидить перед тобою, яку позу приймає, такі певні сигнали для чоловіків, як на мене.

Zвезда: Соответсвенно реагируешь?

Євген: Я реагую абсолютно нормально, це флірт, так. Я не валю зразу їх на стіл, не тягну там в якусь переодягальню чи ще кудись, тваринним сексом не займаюсь, але абсолютно нормально реагую на флірт. Взагалі, вважаю, що флірт потрібен всім, тому що це зайвий раз підкреслює, що ти можеш бути об’єктом чиєїсь цікавості, сам якось розцвітаєш, починаєш думати, оу, блін, може в мене прядь не так лежить, треба ж її поправити. Зрештою, флірт - це живе спілкування, емоції. Знаєте, в Глюкози є пісенька „ Бабочки в твоем животе”, так що починаються якісь такі „бобочки”, приємне хвилювання, знаєте, це кльово переживати, тому не відмовляйтесь від флірту в жодному випадку.

Zвезда: Работая долгое время на радио, выработал для себя какой голос, мужской, женский срабатывает так, что ты понимаешь, что этот голос действительно сексуальный?

Євген: Якщо науково підходити до цієї точки зору, то в чоловіка, чи в жінки якась така плавная рєчь, вона завжди буде настрювати людину і відкривати канал для більш інтимного спілкування. Я ніколи не був причарований жодним голосом, крім одного разу: зайшов в магазин ювелірних виробів і дівчинка розповідала мені про різні прикраси. Я себе перший раз відчув отаким зайчиком, якого якимсь блєстящим предметом просто загіпнотизували. На обличчя вона не була дуже симпатичною, рядова, ухожена дівчина, но в неї був такий голос і вона так говорила, що я стояв зайчиком, слухав все, що вона мені розказувала, не сприймав зовсім інформацію, чув тільки набір букв, але мені було дуже добре і якби вона попросила мене щось зробити, підозрюю, що я би став першим членом її секти. Потім вийшов з магазину думаю, ну ні фіга собі, і таке буває. Голос це сильна штука і людина має навчитись ним управляти.

Zвезда: Сталкивался с какими-то сексуально-экстравагантными традициями, которые тебя удивили?

Ви не повірете, я ніколи в житті не вважав себе гарним, симпатичним чоловіком

Євген: Напевно, це не є якась така сексуальна традиція, но частина сексуального життя наприклад, в Бразилії. На Копакабані, на пляжі є один єдиний клуб, в якому 99% жінок, це повії, які практично ні у що не одягнені, ходять, танцюють і чіпляються до чоловіків. Отака особливість сексуального життя мене здивувала, я думав, що побачу там в кінці кінців красивих бразилійок в гарних карнавальних костюмах, гарну шоу-програму, це ж карнавальні ночі, а тут ми заходимо і на тобі! Вибирай кого хочеш, на свій колір і смак. Здивувало також, що на пляжах Копакабани я не побачив жінок, які б там загаряли хоча б топлес, практично всі були в верхній і нижній частині купальника, такі от невиправдані очікування. Є ще одна історія: якось зустрів одну людину, ми з ним розговорилися, чи то в Моноголію, чи то кудись він їздив, де працював певний час. Так от там була така штука, якщо ти гість в когось, тобі пропонують безумовно, найкраще місце, щоб поспати, найкращу їжу ну і дружину чи дочку господаря, і якщо ти відмовишся, то на тебе так ображаються, не знаю, чи вбивають, але це те ж саме, якби я зараз в процесі розмови взяв би і плюнув на когось і всі почали б сміятися, хо-хо-хо, як прикольно.

Zвезда: Затронули тему проституции. Как думаешь, кто полезнее любовница или проститутка?

Євген: Давайте будемо аналізувати: для чого є простітуки і любовніци. Любовніца, напевно, заповнює, якісь прогалини, почуття. Простітутка, повія вона є для того, щоб вгамувати якийсь тваринний інстинкт. Так склалося, що чоловіки більш активні в цьому плані, залежно, що кому потрібно. Якщо в людини невичерпна сексуальна енергетика, і секс потрібен кожної секунди, то тоді корисніше повія, а якщо людина там романтик і йому потрібно почитати комусь свої вірші, йому потрібно, щоб хтось з ним уті-путі і т.д., в такому випадку потрібна коханка.

Zвезда: А если женщины покупают мужчин?

Євген: Так нормально, ради бога. Знаєте, як в приказці: хто, як хоче, так і...! Осуджують, в першу чергу, ті незадоволені люди, які самі не можуть вгамувати своїх потреб.

Любовніца, напевно, заповнює, якісь прогалини, почуття. Простітутка, повія вона є для того, щоб вгамувати якийсь тваринний інстинкт

Zвезда: Бытует мнение, что неудовлетворенная женщина может быть «угрозой» для общества и касалось ли это тебя лично?

Євген: По відношенню до мене такого не було. У загальній ситуації це особливо видно по знайомих, наприклад, з якими ти працюєш, тим більше, коли знаєш, як більш-менш відбувається в неї життя. Ми навіть придумали спеціальний термін, ця хвороба називається „недоїбіт”, він буває обостренний і в більш спокійній формі.

Zвезда: Возрастной ценз имеет?

Євген: Не має ніякого цензу. Все дуже індивідуально, це як вірус, який потрапляє в організм і розвивається або швидше, або повільніше в одному чи іншому тілі, так що з цим треба боротися, страшна хвороба. Слухайте, ціла партія вже виходить, перший пункт в цієї партіїї мусив би бути: пропаганда сексу замість будь-яких наркотиків; другий пункт: повинна бути спеціальна „армія” людей, спеціальна служба, як міліція, служба „Аза”, швидка допомога. Наприклад, швидка допомога жінкам та чоловікам, в них, припустимо, якась проблема назріває в цьому плані, вони собі подзвонили... А, так це требу узаконіть простітуцію, тоді все буде нормально, поздвонив спокійно, приїхали, обслужили, рахуночок виписали, задоволені роз’їхались, в казну заплатили податок, всі радіють прем’єр-міністр танцює.

Zвезда: Я так понимаю, для тебя секс абсолютно отграничен от чувств: надо расслабиться, значит надо, любить не обязательно?

Євген: Так сталося, що більшість жінок говорять, що сексу без кохання не буває і це нормальна штука. Секс не повод для знакомства, є ще така приказка, до чого тут високі, великі почуття. Секс – це прикольно, він приносить задоволення, якщо обом партнерам це підходить, чому б ні.

Zвезда: Какие презервативы считаешь наиболее качественными?

Євген: Вважаю, що серед найякісніших, безумовно, перше місце будуть займати презервативи Durex, чомусь вони мені найбільш відповідають. LifeStyle, напевно друге місце, хоча в мене скоріше Durex і всі решта.

Zвезда: Как относишься к секс-вещам, секс-приколам?

Євген: Дуже нормально, ми часто заходимо в секс-шопи, дивимся, що там цікавенького є. Чогось особливого не куплялось, ну там презервативи різні з усякими приколами, мені більше подобається просто красива білизна на жінках, ніж якісь там „пушки”, це може бути звичайний пеньюар, трусики чи бюстгальтер, но він хороший, цікавий і сексуальний, не обов’язково з секс-шопу. Скажімо так, штучні вагінки в мене дома не валяються.

Zвезда: Типичные, постоянные моменты поведения в интиме, в постели, с которыми ты сталкивался?

Євген: Я, напевно, ультращаслива людина, тому що не можу сказати, що щось відбувається постоянно і воно вже відроблено до такого автоматизму: прийшли, лягли, снялі трусікі, покрутілі сосочкі, поєхалі, типу прийшли на работу.

Секс – це прикольно, він приносить задоволення, якщо обом партнерам це підходить, чому б ні

Zвезда: Как действуют времена года на твою сексуальную активность?

Євген: Весна і літо – це жєсть!

Zвезда: Курортные зоны...

Євген: Курортниє зони, зони бікіні ( прим.смеется) завжди починають приваблювати. Це нормально, я, як здоровий чоловік, повинен просто реагувати на те, як зараз ходять дівчата, одягенені на вулиці, коли стає тепліше, вони розцвітають, показують все, чим їх нагородила природа. Чоловіче око, воно, як локатор, починає рухатися в бік оголених ніжок, шикарного силуету, грудей, що просвічуються крізь маєчку, оце все стимулює неабияку активність.

Zвезда: Ты очень сильно хочешь девушку, наполнен желанием, но вмиг желание напрочь пропадает, что может повлиять: поступок, поведение?

Євген: Дівчата, більше уваги приділяйте депіляції ( прим.смеется), небриті ноги і так дальше...Ну і в принципі, якщо ви хоча б приблизно знаєте, що ви зустрічаєтесь з чоловіком, з яким все може статися, ну не знаю, звертайте увагу на білизну, яку ви одягаєте, тобто на такі речі, які будуть стимулювати.

Zвезда: Чего никогда не позволишь себе в сексе?

Євген: Є такі речі, які я ніколи не пробував і не збираюся пробувати, це якісь відносини з чоловіками, в мене навіть таких думок не виникає. А так, щоб я щось спробував і мені не сподобалося, такого не було, мені подобається все.

Zвезда: Ни для кого не секрет, с кем ты работаешь в утреннем эфире. Честно, ты больше воспринимаешь Беллу, как женщину или как мужчину? И твое мнение о травести?

Євген: Белла, з якою я працюю, сприймаю, як стовідсоткову жінку. Хоча образ Белли це її сценічний образ, який вона не намагається переносити в життя, але сприймаю її як жінку. Для себе це відзначив, коли ми поїхали в Грецію, я їздив, моя кохана, Белла їздила, наші знайомі. Отже, я взяв напрокат джип, виїжджаємо на пляж і зариваємося, відповідно, машину треба було розкопувати, розштовхати і під час розподілення, кто чим мусить займатися, я помітив, що Беллі я віддав такі самі функції, як моїй коханій. Після цього я подумав, да чувак, ти вже точно сприймаєш її як жінку. А щодо травесті ставлюсь до цього нормально, був навіть такий період, коли ми великими компаніями ходили в клуб „Помада”, дивились шоу-програми, мені подобається. Травесті, з якими я знайомий особисто, це Белла, Фріда і дуже віддалено з Монро, так прівєт-прівєт.

Zвезда: Если бы у тебя была такая возможность, какой бы секс-проект реализовал бы в жизнь?

Євген: От я коли гортаю Камасутру, особливо, коли вона не в фотографіях, а намальована, мені дуже цікаво, от як вони так вигинаються. Я б, можливо, зробив би таку творчу інсталляцію, нагнав якихось там акторів, людей, які б відтворили в точній копії пози, що наведені в Камасутрі, в процесі, вони б займалися коханням і це все відбувалося б у якомусь виставковому залі чи виставковом укомплексі. Люди дивляться, вчаться, бачте, це ще й просвітницьку місію носило б, оригінально і по-просвітницьки.

Дівчата, більше уваги приділяйте депіляції ( прим.смеется), небриті ноги і так дальше...

Zвезда: Отношение к пирсингу в интимных местах?

Євген: Знаєте, не потрапляло мені до рук таке щастя і сам не пробував, тому важко сказати. Ну якщо там щось таке маленьке-дрібненьке, можливо воно і привнесе якогось шарму, а якщо там все гвоздями заколочено наглухо, напевно, це не дуже прикольно.

Zвезда: Составь сейчас рейтинг самых-самых летних «площадок» для летнего секса?

Євген: Це інтєрєсно! Перше місце: берете моторний човен напрокат, без водія і десь собі випливаєте на Дніпро. Друге: виїхати за місто, знайти там, чисту, гарну поляну, дивишся і поле-поле, так щоб трішечки нєрви лоскотали, а може хтось побачить. Третє: прикольно з’їздити на автомобілі на кінодром, там тоже кльово, головне, щоб автомобіль був з незатемниними вікнами. Четверте: можна ще десь на дах хмарочоса вилізти, в мене ще такого не було, треба спробувати. П’яте: це така сумашедша ідєя, не знаю, наскільки її можна втілити в життя, зайнятися сексом на літній терасі якогось ресторану, це би був The Best, точно!

http://www.shooters.kiev.ua

Благодарим

Ресторанный комплекс Shooters

"Great Fun@Great Prices"

ул. Московская, 22

Шутерс-Справка 622, 254 22 04

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (1)

символов 999

Loading...

информация